Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Nowi członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej

W roku 2019 do grona firm będących członkami Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyło pięć nowych podmiotów, są to – agencje eventowe, organizator animacji dla dzieci, centrum kongresowe oraz firma oferująca wynajem mebli eventowych.
 
Do agencji eventowych zrzeszonych w SBE dołączyły w lutym 2019 dwa podmioty - firma Berm Creative Production Group, która oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu kampanii wizerunkowej i event marketingu, oraz Powerevents, agencja eventowa, która w ciągu kilkunastu lat zrealizowała ponad 800 wydarzeń. Specjalnością firmy są duże produkcje, jedną z nich była impreza plenerowa na 25 tysięcy uczestników.
Agencję Bern Creative Production Group reprezentuje w SBE dyrektor zarządzający Janusz Jabłoński, a agencję – Powerevents – właściciel Paweł Haberka.
Do Stowarzyszenia Branży Eventowej należy obecnie 14 agencji.
 
W lutym 2019 członkiem stowarzyszenia zostało także Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek Katowice, dołączając do grona lokalizacji eventowych.
Obiekt, który łączy funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową, został oddany do użytku w roku 2015. Przeznaczony jest dla 15 000 osób i wraz z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju przeznaczoną dla 26 000 gości.
Obiekt w Stowarzyszeniu Branży Eventowej reprezentować będzie Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center, zarządcy obiektów.
W Stowarzyszeniu Branży Eventowej jest obecnie 10 obiektów.
 
Wśród nowych członków SBE znalazła się także firma „Skakanka”, która od ponad 10 lat zajmuje się organizacją animacji dla dzieci, oraz Spice4Space, której specjalnością jest wynajem mebli eventowych, projektowanie i produkcja stoisk targowych oraz scenografii.
Pierwszą z firm w SBE reprezentuje jej założycielka Ewa Korczyńska Fortuna, drugą - Piotr Pasaj, brand manager.
 
W Stowarzyszeniu Branży Eventowej jest obecnie 40 podmiotów, wśród których znajdują się organizatorzy eventów, dostawcy, lokalizacje. Członkami SBE są osoby także prywatne. Stowarzyszenie zostało założone w roku 2009. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.
13 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.