Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa oficjalnie otwarty

9 marca 2019 nastąpiło oficjalne otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Szczawnica Park Resort & Spa. Obiekt oferuje 110 pokoi i apartamentów oraz zaplecze konferencyjne dla klientów biznesowych. Obiekt mieści się w Szczawnicy.
 
Z okazji otwarcia przygotowano szereg atrakcji prezentujących ofertę hotelu, w tym zwiedzanie, podczas którego zaproszono gości w miejsca, które na co dzień są poza ich zasięgiem.
Głównym punktem otwarcia była uroczysta gala, w której uczestniczyli goście z kraju i zagranicy oraz przedstawiciele firm zaangażowanych w budowę hotelu. Menu, które na to wydarzenie zaproponował szef kuchni, Krzysztof Urbańczyk, opierało się na lokalnych smakach i produktach.
 
Zaprezentowano również kilkuminutowy film, opowiadający historię powstania hotelu, który bazował na wspomnieniach współwłaścicielki, Renaty Goreckiej, która już w latach 90. marzyła o prowadzeniu takiego obiektu. Pokazano nie tylko zdjęcia i nagrania dokumentujące budowę, ale także wypowiedzi partnerów, którzy brali udział w powstaniu obiektu. Wszystkie te zabiegi posłużyły do zilustrowania drogi, którą trzeba było pokonać, i przeciwności, z którymi trzeba było się zmierzyć, zanim można było oficjalnie otworzyć hotel.
Galę uświetnił występ jazz-soulowej wokalistki i pianistki Karen Edwards, zdobywczyni nagrody Grammy, która swą charyzmą i nieprzeciętnym wokalem porwała gości do wspólnej zabawy.
Hotel należy do Grupy Hotelowej Szczawnica Park, która posiada także trzygwiazdkowy hotel Batory, Apartamenty Eko i Apartamenty Tęcza.
13 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.