Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

PGE Vive Kielce w Arłamowie

W Hotelu Arłamów rozpoczęło się kolejne sportowe zgrupowanie. Tym razem do Arłamowa przyjechali podopieczni Tałanta Dujszebajewa – drużyna PGE ViveKielce. Obóz przygotowawczy piłkarzy ręcznych potrwa 10 dni.


– To dla mnie szóste przygotowania w Kielcach, ale dopiero po raz drugi jedziemy na zgrupowanie. Cieszymy się, że znowu to będzie Arłamów. Tam można myśleć tylko o treningu i regeneracji. To bardzo fajne miejsce. Będziemy mieć do dyspozycji stadion, siłownię, halę. Do tego dochodzą świetne warunki do regeneracji – powiedział Trener Dujszebajew, który odwiedził Arłamów już z reprezentacją Polski, podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Będzie to również drugie zgrupowanie PGE Vive w Arłamowie – poprzednio przygotowywali się tutaj do sezonu 2015/16.


– Cieszymy się, że Arłamów ponownie wybrany został na bazę treningową szczypiornistów. To kolejny dowód na to, że oferujemy najlepsze warunki treningowe dla sportowców niemal każdej dyscypliny, a Hotel Arłamów staje się niejako „domem” polskich drużyn i sportowców, co jest dla nas ogromną satysfakcją i powodem do dumy – dodała Dorota Nidzgorska-Mazonik, zastępca dyrektora Generalnego Hotelu Arłamów.


Szczypiorniści PGE Vive Kielce przebywają w Arłamowie od 8 do 17 sierpnia.

10 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.