Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

PGE Narodowy ponownie otwarty dla gości

PGE Narodowy otwiera się ponownie dla gości. Od 6 czerwca działa centrum konferencyjne – możliwa jest organizacja spotkań czy targów na terenie obiektu. Od czwartku 11 czerwca można zwiedzać stadion z przewodnikiem, działa także Smart Kids Planet - Centrum Mądrej Zabawy. Wszystkie atrakcje funkcjonują zgodnie z zasadami bezpieczeństwa przyjętymi w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się Covid 19.

Na PGE Narodowym wprowadzono szereg zmian. Oprócz nowych procedur, urządzeń do dezynfekcji rąk, możliwości zakupu maseczek, setek oznaczeń przypominających o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, wprowadzono limity osób przebywających jednocześnie na terenie PGE Narodowego. Spotkania organizowane są zgodnie z wytycznymi zawartymi w rozporządzeniu Ministerstwa Rozwoju.

— Dla osób indywidualnych od poniedziałku do piątku przygotowaliśmy pięć wycieczek dziennie, a w każdej z nich będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 osób. W soboty oraz niedziele będzie dostępnych po sześć wycieczek. Kupując bilet online goście PGE Narodowego rezerwują konkretną godzinę wycieczki, następnie spotykają się z przewodnikiem w wyznaczonym punkcie Recepcji Głównej — wyjaśnia Bernadetta Nalewajek, kierownik ds. sprzedaży i realizacji B2C PGE Narodowego.

Dodatkowo PGE Narodowy zaprasza na punkt widokowy, który znajduje się na górnej trybunie stadionu.. Wycieczkę dla grup zorganizowanych należy rezerwować z minimum 4-dniowym wyprzedzeniem przez Internet, telefonicznie lub stacjonarnie w kasie obiektu.

Po blisko 3 miesiącach lockdownu swoją działalność wznawia również Smart Kids Planet mieszczące się wewnątrz PGE Narodowego. Ze względów bezpieczeństwa liczba gości mogących jednocześnie przebywać w Centrum Mądrej Zabawy została ograniczona o 50 proc., wprowadzono 5-etapową procedurę dezynfekcji, bieżącą dezynfekcję we wszystkich strefach, także z wykorzystaniem lamp UV-C o udowodnionym działaniu wirusobójczym. Dorośli goście zobowiązani będą do noszenia maseczek, a płyny dezynfekujące będą ogólnodostępne dla odwiedzających.

15 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.