Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Ciekawostki

Sieć Focus Hotels partnerem strategicznym KSW

Polska sieć Focus Hotels, została partnerem strategicznym zbliżającej się gali Konfrontacji Sztuk Walki. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu w Ergo Arenie w Gdańsku. W ramach współpracy, organizatorzy i część uczestników KSW nocuje w  hotelu Focus Gdańsk. Jest to kolejne tego typu wydarzenie, w którym aktywnie uczestniczy sieć Focus Hotels.
 

W ramach współpracy hotele Focus po raz kolejny uczestniczyć będą w organizacji eventu Konfrontacji Sztuk Walki, która jest największą federacją MMA w Europie. Tym razem będzie to 23. gala, która odbędzie się ósmego czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku.
– Jest to już kolejna gala KSW, której jesteśmy partnerem. Podpisana wcześniej umowa, obejmuje współpracę całej sieci, czyli także naszych pozostałych obiektów. Hotele Focus oraz Konfrontacja Sztuk Walki, to dwie młode i prężnie działające polskie marki. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż połączyliśmy siły i głęboko wierzymy, że ta współpraca zakończy się pełnym sukcesem – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.
Do największych gwiazd, które będą się pojedynkować podczas czerwcowej gali, zaliczyć należy między innymi Mariusza Pudzianowskiego, Mammeda Khalidowa oraz Krzysztofa Materlę. Głównym patronem medialnym wydarzenia będzie ponownie Telewizja Polsat.

28 maj 2013
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.