Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Ciekawostki

Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów

Rusza społeczna akcja Pałacu Żelechów pt. „Baśniowy Pałac”. W ramach cyklu „Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów” znane osoby propagują codzienne czytanie dzieciom. 

Podczas cyklicznych spotkań w lipcowe i sierpniowe soboty br. na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego w mazowieckim Żelechowie artyści i dziennikarze, czytając wybrane baśnie, przeniosą najmłodszych w niezwykły świat fantazji. Dzieci będą miały okazję posłuchać nie tylko znanych tytułów jak: Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, Paluszek, Księżniczka na ziarnku grochu, Pinokio, Śpiąca królewna, Piękna i Bestia, Guliwer, ale również wydawniczych niespodzianek. Świat baśniowych bohaterów swoimi interpretacjami przedstawią m.in. Paulina Chylewska, Oliwier Janiak, Marta Kuligowska, Maciej Orłoś, Justyna Steczkowska, czy Michał Zawadka. Inicjatywa „Baśniowy Pałac” została objęta patronatem przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

W ramach wakacyjnego programu akcji planowane są aktywności w baśniowym klimacie. Podczas kolejnych spotkań cyklu uczestnicy będą skupiali się na wybranej baśni poprzez zabawy związane z daną historią, animacje dla najmłodszych, konkursy, warsztaty i wspólny czas z książką. Inicjatywa „Baśniowy Pałac” to działanie non-profit, jest skierowana do gości Pałacu Żelechów oraz do wszystkim do dzieci z okolicznych miejscowości. Każde chętne dziecko będzie miało bezpłatny wstęp na spotkania.

 

17 czer 2014
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.