Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Ciekawostki

Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów

Rusza społeczna akcja Pałacu Żelechów pt. „Baśniowy Pałac”. W ramach cyklu „Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów” znane osoby propagują codzienne czytanie dzieciom. 

Podczas cyklicznych spotkań w lipcowe i sierpniowe soboty br. na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego w mazowieckim Żelechowie artyści i dziennikarze, czytając wybrane baśnie, przeniosą najmłodszych w niezwykły świat fantazji. Dzieci będą miały okazję posłuchać nie tylko znanych tytułów jak: Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, Paluszek, Księżniczka na ziarnku grochu, Pinokio, Śpiąca królewna, Piękna i Bestia, Guliwer, ale również wydawniczych niespodzianek. Świat baśniowych bohaterów swoimi interpretacjami przedstawią m.in. Paulina Chylewska, Oliwier Janiak, Marta Kuligowska, Maciej Orłoś, Justyna Steczkowska, czy Michał Zawadka. Inicjatywa „Baśniowy Pałac” została objęta patronatem przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

W ramach wakacyjnego programu akcji planowane są aktywności w baśniowym klimacie. Podczas kolejnych spotkań cyklu uczestnicy będą skupiali się na wybranej baśni poprzez zabawy związane z daną historią, animacje dla najmłodszych, konkursy, warsztaty i wspólny czas z książką. Inicjatywa „Baśniowy Pałac” to działanie non-profit, jest skierowana do gości Pałacu Żelechów oraz do wszystkim do dzieci z okolicznych miejscowości. Każde chętne dziecko będzie miało bezpłatny wstęp na spotkania.

 

17 czer 2014
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.