Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Inwestycje

W Poznaniu powstał nowy Park Inn by Radisson

Radisson Hotel Group otworzył pod koniec października 2018 roku 11. hotel w Polsce. Zlokalizowany jest w Poznaniu i działa pod marką Park Inn by Radisson. Hotel dysponuje 166 pokojami oraz miejscami na spotkania biznesowe.

 

W obiekcie działa pięć sal konferencyjnych o nazwach nawiązujących do Wielkopolski - Lech, Czech, Rus, Poznań oraz Gniezno, w których mogą się spotkania maksymalnie do 70 osób w jednej sali. Wszystkie sale w sumie mieszczą 100 osób. Hotel jest także wyposażony w restaurację i bar w lobby, posiada miejsca parkingowe i siłownię.

Poznański Park Inn by Radisson położony jest przy ulicy Szyperskiej 22, w sąsiedztwie ulicy Garbary, w pobliżu Starego Miasta. Lotnisko Ławica znajduje się 7 km od hotelu.
 

- Poznań należy do grupy kluczowych miast w naszej strategii rozwoju w regionie. Hotel Park Inn by Radisson w Poznaniu został zaprojektowany w taki sposób, aby oferować idealną bazę dla podróżnych, którzy chcą poznać to jedno z największych, najstarszych i najlepiej prosperujących miast, które zyskuje również na znaczeniu gospodarczym - powiedział Yilmaz Yildirimlar, area senior vice president, Central & Southern Europe, Radisson Hotel Group.
 Obiekt jest zarządzany przez Radisson Hospitality AB.
 

W wyniku tej inwestycji polskie portfolio grupy Radisson powiększyło się do 16 hoteli i ponad 3500 pokoi, które już są oddane do dyspozycji gości lub pozostają w trakcie budowy.
 

Park Inn® by Radisson to marka obiektów wyższej klasy średniej. Hotele tej marki znajdują się w miastach, w pobliżu węzłów handlowych i transportowych. Park Inn by Radisson jest częścią Radisson Hotel Group™, w skład której wchodzą również Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.

06 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.