Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Inwestycje

Hilton buduje nowy hotel w Swarzędzu

W Swarzędzu pod Poznaniem powstanie nowy hotel marki średniego segmentu należącej do Hiltona - Hampton by Hilton Poznań Swarzędz. Obiekt będzie działać w ramach umowy franczyzowej z CLIP Hhotel.

 

Hotel ma zostać otwarty w roku 2020. Jego budowa już się rozpoczęła. Będzie dysponować 100 pokojami oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 500 mkw. Goście hotelu będą także mieli do swojej dyspozycji centrum fitness, salę śniadaniową oraz bar.
Hampton by Hilton Poznań Swarzędz powstanie przy ulicy Antoniego Tabaki, obok ulicy Poznańskiej.
 

- Volkswagen zatrudnia tysiące ludzi w Swarzędzu w kilku zakładach produkcyjnych. Obecne są tu również takie marki jak Mercedes Benz, BP i inne globalne korporacje. Obszar ten to dynamicznie rozbijający się ośrodek handlu, a wysoka liczba przedsiębiorstw będzie generować znaczne zapotrzebowanie na usługi hotelarskie, które może zaspokoić Hampton by Hilton Poznań Swarzędz, pierwszy w tym mieście hotel międzynarodowej marki – powiedział Patrick Fitzgibbon, wiceprezes Hilton odpowiedzialny za rozwój w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.
 

Od momentu otwarcia pierwszego hotelu w Polsce w 2007 roku Hilton otworzył ponad 30 hoteli i otwiera średnio 2,5 obiektów każdego roku. W czerwcu 2018 kolejny hotel marki Hampton by Hilton został otwarty w Gdańsku.

04 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.