Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Inwestycje

Bydgoszcz: restauracja Sowa zyska zaplecze hotelowe

Przy restauracji Sowa, działającej w Bydgoszczy, powstaje 4-gwiazdkowy butikowy hotel Sowa z 23 pokojami. Obiekt będzie stanowił zaplecze hotelowe dla części konferencyjno-eventowej, działającej przy restauracji.

 

Hotel Sowa, który będzie zapewniał do 50 miejsc noclegowych, zostanie otwarty na przełomie II i III kwartału 2019 roku. Powstaje w przebudowywanej i modernizowanej kamienicy na Starym Mieście przy zbiegu ulic Grodzkiej i Podwale. Restauracja Sowa mieści się tuż obok, przy ulicy Mostowej 4. Obiekty będą połączone łącznikiem, poprowadzonym nad ulicą Jatki.
 

W wyniku połączenia obu części powstanie mały kompleks hotelowo- usługowy z dwoma restauracjami, w tym jedną a’la carte, strefą biznesu, składającą się z sali konferencyjno-eventowej oraz sali meetingowej, klubem nocnym, lonunge barem i strefą relaksu.
 

– Inspiracją do zaprojektowania wnętrz hotelu była natura otaczająca Bydgoszcz, pobliskie lasy i parki. W pokojach odcienie brązów, zieleni, szarości, bieli oraz beży będą łączyć ze sobą tradycję i nowoczesność – informuje Jarosław Smyk, manager hotelu.
 

W tej samej okolicy, w odległości 280 metrów od hotelu powstają Apartamenty Sowa, które zostaną oddane do użytku w tym samym standardzie co hotel. Wcześniej otwarte zostały też Apartamenty Sowa w Gdańsku i Toruniu.
 

Inwestorem hotelu jest spółka Cukiernia Sowa, wywodząca się z Bydgoszczy.

04 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.