Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Inwestycje

Akademia Bezpiecznej Jazdy otworzy centrum konferencyjno-szkoleniowe

Akademia Bezpiecznej Jazdy, prowadząca ośrodek doskonalenia techniki jazdy Driveland w Słabomierzu koło Mszczonowa, buduje nowe centrum konferencyjno-szkoleniowe. Obiekt będzie posiadał powierzchnię około 2 tys. mkw. (razem z tarasami).
 
Pomieszczenia pod dachem zajmą około 1400 mkw.
Na parterze dwukondygnacyjnego budynku znajdzie się siedem sal, największa o powierzchni 250 mkw. będzie przeznaczona dla 150 osób (w przypadku bankietu) lub 250 (przy ustawieniu teatralnym). Druga większa sala będzie miała powierzchnię 160 mkw. i będzie mogła pomieścić do 160 osób. Cztery średnie sale będą miały powierzchnię od 21 do 49 mkw. i pomieszczą od 20 do 50 osób. Najmniejsza, o powierzchni 17 mkw., będzie przeznaczona na organizację małych spotkań do 15 osób.
Na drugiej kondygnacji będzie zlokalizowane zaplecze dla cateringu oraz sala restauracyjna o powierzchni 130 mkw. W budynku znajdzie się także kilkanaście pokoi dla instruktorów i obsługi. Przy obiekcie będzie efektowny podjazd i duży parking.
 
- Od sierpnia 2017 roku ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego Driveland, działa realizując różnego typu szkolenia dla kierowców i eventy motoryzacyjne. Jako zaplecze socjalne i konferencyjne (pod kątem miejsca rozpoczynania szkoleń, witania kursantów, wykładów i prelekcji, cateringu) służy nam obecnie profesjonalna hala o powierzchni 200 mkw. Po uruchomieniu nowego budynku przeniesiemy do niego naszą działalność. Poza funkcją związaną z realizacją szkoleń, eventów i prezentacji wykorzystujących infrastrukturę ośrodka (trasy, płyty poślizgowe, tor terenowy etc.), przewidujemy także udostępnianie naszego centrum konferencyjnego innym podmiotom - zarówno takim, które będą korzystały także z części szkoleniowej, jak i takim, którym będzie zależało jedynie na salach konferencyjnych i zapleczu cateringowym – informuje Marta Chomiuk z Akademii Bezpiecznej Jazdy .
 
Słabomierz koło Mszczonowa położony jest 40 km od Warszawy (około 25 minut jazdy z centrum Warszawy).
 
Rozpoczęcie działalności nowego obiektu planowane jest na przełom roku 2019 i 2020.
07 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.