Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
    News
A A
News

Polski Holding Hotelowy dostarcza 300 posiłków dziennie dla kadry medycznej

Polski Holding Hotelowy zintensyfikował swoje działania dotyczące wspierania kadry medycznej w walce z koronawirusem. Obecnie dostarcza już prawie 300 posiłków dziennie.
26 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Gala Outsourcing Stars i BSS Forum z agencją Imagine Nation

Agencja eventowa Imagine Nation powered by Focus Event była realizatorem czwartej edycji Forum BSS i Gali Outsourcing Stars. Agencja odpowiadała za kompleksowe przygotowanie obu wydarzeń – od koncepcji kreatywnej, przez produkcję, aż po realizację.
26 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ptak Warsaw Expo gotowy przeznaczyć swoje hale na szpital polowy

Firma Ptak Warsaw Expo wyraziła gotowość przeznaczenia swoich terenów targowych położonych w Nadarzynie pod Warszawą na szpital polowy, gdyby była taka potrzeba w związku z epidemią koronawirusa.
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

VMLY&R Poland partnerem marki Ballantines

Agencja VMLY&R Poland od marca 2020 roku odpowiada za obsługę kolejnej marki należącej do koncernu Pernod Ricard - szkockiej whisky Ballantines. Firma zajmie się między innymi organizacją eventów.
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Akcja #ZmienTerminNieOdwoluj wspiera turystykę w czasie pandemii

Branża turystyczna jest jedną z tych, która jako pierwsza ucierpiała z powodu rozszerzania się pandemii koronawirusa (SARS-Cov-2). Aby jej pomóc, powstała akcji „Nie odwołuj podróży, zmień termin. Wspierajmy turystykę!”.
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Przed końcem maja większość przewoźników lotniczych na świecie może ogłosić bankructwo

Bez pomocy finansowej przed końcem maja większość linii lotniczych na świecie będzie zmuszona ogłosić bankructwo – prognozuje specjalizująca się w analizach rynku lotniczego CAPA – Centre for Aviation
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Anna Górska: DMO – czy kryzys może stać się szansą?

Spójrzmy dzisiaj na Destination Management Organizations, CVBs, lokalne i narodowe organizacje turystyczne. W obliczu globalnego kryzysu, co mogą konstruktywnego zrobić organizacje, zajmujące się promocją destynacji, aby złagodzić negatywny wpływ COVID-19
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio przeniesione na rok 2021

Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomas Bach i premier Japonii Abe Shinzo ogłosili 24 marca 2020, że w obecnych okolicznościach związanych z pandemią, igrzyska XXXII letniej olimpiady zostaną przełożone na termin po 2020 roku.
24 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Katarzyna Sadowska-Cioch: WHO opublikowała Coronavirus Event-Planning Guide

Od zawsze zdrowie uczestników było priorytetem podczas organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. W obliczu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już 14 lutego opublikowała wytyczne dla meeting plannerów.
24 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Kraków: prezydent miasta wprowadza program „Pauza” dla przedsiębiorców

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, mając na względzie problematyczną sytuację właścicieli sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych oraz przewoźników, wprowadził program „Pauza”, mający ułatwić funkcjonowanie w kryzysowym czasie.
23 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.