Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Biała23 Office

Bochnia (małopolskie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
    News
A A
News

MPI Poland Chapter podsumowało rok 2019

MPI Poland Chapter podczas Walnego Zgromadzenia Członków, które odbyło się 9 stycznia 2020 roku w Restauracji „Szara Gęś w Kuchni” w Krakowie, podsumowało miniony rok oraz przedstawiło plany na rok 2020. Częścią spotkania była gra teambuildingowa.
10 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

SOIT: nowe władze i nowa strategia działania

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel podsumowało dwa lata działalności, wybrało władze na kolejna kadencję i określiło strategię działania. Wśród obszarów strategicznych znalazły się działania edukacyjne i informacyjne.
09 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

PTWP Event Center prezentuje program wydarzeń w Spodku i MCK

Konferencje, kongresy, koncerty, festiwale. Wydarzenia cykliczne oraz nowe formaty. Zarządzająca Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach firma PTWP Event Center prezentuje ramówkę i przybliża działania prowadzone w trosce o środowisko
09 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

MPI Poland Chapter – szkolenie z organizacji spotkań

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland Chapter zaprasza na praktyczne warsztaty realizowane w ramach cyklu Meeting Professional Excellence Classes pt.: „Prowadzenie spotkań zespołu – trudne sytuacje i rozwiązywanie konfliktów”.
09 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Dwa sylwestry, w hotelach w Zakopanem i Łodzi z Fabryką Eventów

Agencja Fabryka Eventów była współorganizatorem dwóch bali sylwestrowych – w Aries Hotel & Spa Zakopane i DoubleTree by Hilton Hotel Łódź.
09 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Andrzej Gut-Mostowy wiceministrem odpowiedzialnym za turystykę

Premier Mateusz Morawiecki 3 stycznia 2020 roku powołał Andrzeja Gut-Mostowego na stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki.
08 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Akcja POT – Weekend za pół ceny także dla organizatorów eventów

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła nabór do 8. edycji akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”. Do 31 stycznia 2020 mogą się do niej zgłaszać także organizatorzy eventów sportowych.
08 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Orlen Warsaw Marathon 2020 nie odbędzie się?

PKN Orlen odwołał konkurs na organizację Orlen Warsaw Marathon 2020 – poinformował wczoraj (7 stycznia) portal biegowe.pl, który zdobył tę informację nieoficjalnie. Konkurs na organizatora wydarzenia - agencję eventową - został odwołany.
08 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Forum Branży Eventowej: merytorycznie i integracyjnie

Za niecałe dwa tygodnie (22 stycznia) odbędzie się piąta edycja Forum Branży Eventowej. W programie wydarzenia jest 21 prelekcji i dwie dyskusje. MeetingPlanner.pl jest organizatorem panelu poświęconego zjawiskom kształtującym branżę.
08 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Valkea odświeża identyfikację wizualną

Agencja marketingowa Valkea, oferująca między innymi usługi dotyczące organizacji eventów, w roku 2020 obchodzi 20-lecie działalności. W związku z tym odświeżyła identyfikację wizualną.
07 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.