Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Biała23 Office

Bochnia (małopolskie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
    News
A A
News

SITE Poland: spotkanie Rady Dyrektorów i nowe inicjatywy

W grudniu 2019 spotkała się nowo wybrana Rada Dyrektorów SITE Poland. Podczas spotkania omówiono strategię stowarzyszenia dotyczącą członkostwa, działań w zakrese marketingu, PR i komunikacji, finansów, edukacji, a także współpracy z branżą eventową.
07 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Dwudziestolecie Pasaży Tesco z Platinum Cast

Agencja PR Platinium Cast była organizatorem wydarzeń związanych z 20-leciem Pasaży Tesco. W ramach jubileuszu w wybranych lokalizacjach odbył się cykl urodzinowych eventów.
07 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

NASK poszukuje organizatora konferencji

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy poszukuje organizatora konferencji, której tematyka będzie dotyczyć bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie.
07 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Orlen tytularnym sponsorem Alfa Romeo Racing, do zespołu dołącza Robert Kubica

PKN Orlen został tytularnym sponsorem zespołu Alfa Romeo Racing w sezonie 2020 Formuły 1. W ramach współpracy Robert Kubica dołączy do zespołu, a logotyp Orlenu będzie głównym elementem malowania bolidu i kombinezonów.
03 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0

Hotele grupy Accor po raz czternasty w Solidarity Week

Pracownicy hoteli należących do grupy Accor w regionie Europy Środkowej i Wschodniej wzięli udział w corocznej inicjatywie charytatywnej Solidarity Week.
03 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Jacek Debis: Gdynia stawia na rozwój przemysłu spotkań

W 2019 Gdynię odwiedziło ponad 3 mln turystów, w 2018 – 2,5 mln. Miasto rozwija też przemysł spotkań – ogółem na Pomorzu w 2018 r. odbyło się ponad 1,8 tys. spotkań i wydarzeń biznesowych.
03 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

Live czat na stronie RemaDays! – Szybka komunikacja

Dobra komunikacja to podstawa przy sprawnym zorganizowaniu targów RemaDays. Dlatego by jeszcze szybciej i sprawniej zaczerpnąć wiedzy na temat targów Organizator zachęca do zadawania pytań poprzez specjalny Live Czat.
02 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0

MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w programie Hosted Buyers Convene w Wilnie

W ramach współpracy z targami branży spotkań Convene w Wilnie MeetingPlanner.pl jako poartner wydarzenia wspiera organizację grupy Hosted Buyers. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu przedstawicieli sektora spotkań.
29 gru 2019
 
średnia ocen:
0.0

Krzysztof Celuch jurorem MPI RISE Awards

Krzysztof Celuch dołącza do grona jurorów konkursu organizowanego przez Meeting Professionals International, wyróżniającego wybitne postaci międzynarodowego rynku spotkań oraz projekty realizowane przez członków stowarzyszenia.
29 gru 2019
 
średnia ocen:
5.0

CMA: podsumowanie projektu „Lato z Radiem Festiwal”

„Lato z Radiem Festiwal” – wydarzenie organizowane przez Polskie Radio w 2019 roku odbyło się w nowej formule. Producentem wykonawczym, w wyniku wygranego przetargu, została agencja Concpet Music Art (CMA).
29 gru 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.