Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
    News
A A
News

100-lecie GE Aviation z agencją Ster Event

Agencja Ster Event była odpowiedzialna za kreację, realizację i koordynację uroczystych obchodów 100-lecia GE Aviation. Wydarzenie miało miejsce 12 lipca 2019 na terenie siedziby firmy w Warszawie.
18 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kolejna Złota Strzała dla United Partners

Podczas Konkursu Marketingu Bezpośredniego Golden Arrow 2019 agencja incentive travel United Partners odebrała nagrodę główną w kategorii wysyłka bezpośrednia B2B. Nagrodzona została kampania „Przesyłka z Escobar”.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Trasa „Lata z Radiem” z Concept Music Art

Concept Music Art zostało producentem wykonawczym tegorocznej edycji Lato z Radiem Festiwal. Agencja odpowiada za kompleksową realizację wydarzenia.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kolejna kampania dla ZOO z agencją Allegro

Allegro Brand Experience Agency przygotowała kampanię „ZOOstaw, nie dokarmiaj” dla Warszawskiego ZOO. Działania realizowane na formatach ATL-owych i digitalowych rozpoczęły się w czerwcu. Allegro odpowiadało za koncepcję kreatywną i roll out kampanii.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
5.0

Nowa dyrektor regionalna Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Anna Gasińska, dyrektor generalny Hotelu Kossak i Hotelu Senackiego w Krakowie została 17 lipca 2019 powołana na stanowisko dyrektor regionalnej IGHP w Małopolsce. Zastąpi na tym stanowisku Marcina Ziobrę.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

KDK zorganizuje Mixer Regionalny Łódzkie 2019

KDK sp. z o.o. z Warszawy wygrała przetarg ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, dotyczący kompleksowej organizacji imprezy „Mixer Regionalny Łódzkie 2019”, która odbędzie się 7 września 2019 roku.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

KIKE Events zintegruje małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej (KIKE) oraz Stowarzyszenie e-Południe organizują największą w historii branży ISP (internet service provider) integrację małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.
16 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Polowy sklep Lidla na Pol’and’Rock Festival

Lidl, który od 10 lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jak co roku pojawi się znowu na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie na Odrą. Rockowa Wyspa Lidla będzie działać podczas całej imprezy 24 godziny na dobę.
16 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Wakacyjny event w Pasażu Wiecha z agencją Valkea

„Pasaż Wiecha. Kultura w samym centrum" to strefa działań, realizowanych przez całe wakacje w centrum stolicy. Organizatorem przedsięwzięcia są Domy Towarowe Wars Sawa Junior oraz magazyn „Aktivist".
16 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

MTP organizuje otwarty event „Lato na Targach”

Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują na swoim terenie przedsięwzięcie pod nazwą „Lato na Targach”. Odbywa się ono w każdą środę do końca wakacji, w ramach akcji można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów oraz wziąć udział w wielu zajęciach.
15 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.