Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Andrzej Szymczyk zarządza Tink Labs

Na czele polskiego oddziału Tink Labs Limited stanął Andrzej Szymczyk, który odpowiada za wprowadzenie na w Polsce i na Ukrainie flagowego produktu Tink Labs – „handy”, skierowanego do rynku hotelarskiego i turystycznego.

Andrzej Szymczak rozpoczął swoją karierę w hotelarstwie, pracując w USA i Wielkiej Brytanii m.in. w sieci Hilton Worldwide. Po zdobyciu doświadczenia w różnych działach i hotelach przeniósł się do warszawskiego hotelu Hilton, gdzie kontynuował swój rozwój, zarządzając m.in. działem sprzedaży konferencji i imprez. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Hotelu Narvil Conference & Spa odpowiadał za stworzenie i realizację strategii zwiększania przychodów oraz świadomości marki. Ma również doświadczenie związane z rozwojem startupów związanych z branżą hotelarską i eventową.

handy to bezpłatny smartfon dla gości hotelowych, który – jak podkreśla Szymczyk – pozwala hotelarzom na wyodrębnienie i zagospodarowanie dotychczas niewykorzystywanego potencjału przychodów oraz na wzrost satysfakcji gości z usług hotelu. Dotychczasowe wyniki z innych rynków pokazują, że handy zwiększa wykorzystanie usług hotelowych, co pozwala na wzrost przychodów o około 20 proc. handy pomaga również w podwyższeniu liczby i jakości recencji na TripAdvisor, co przekłada się także na wzrost RevPar. Z kolei dane dostępne przez panel administracyjny pomagają hotelom w lepszym zrozumieniu ich gości, aby zapewnić im jeszcze bardziej spersonalizowaną obsługę, a hotelowi lepsze wykorzystanie jego usług – zapewniają twórcy narzędzia.

03 kwi 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.