Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Personalia

Grzegorz Koprucki nowym dyrektorem Centrum Targowego w Expo Mazury

Od pierwszego kwietnia obowiązki dyrektora Centrum Targowego w Expo Mazury objął Grzegorz Koprucki, który dotychczas w spółce zarządzał projektami Pro Defense, Asia Trade Know-How i Hubertus Arena.
 

Zadaniem Grzegorza Kopruckiego w Expo Mazury jest optymalizacja działań sprzedażowych i zarządzanie zespołami targowymi organizującymi ponad 20 wydarzeń rocznie. – Zależy mi na tym, aby praca zespołów targowych była kompleksową odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów i gości. Nieustannie dążymy do tego, by Expo Mazury było jednym z najważniejszych miejsc nie tylko dla przemysłu targowego, ale także dla całej branży spotkań i wiem, że zaangażowanie pracowników w połączeniu w ogromnym potencjałem obiektu pozwoli ten cel osiągnąć – mówi Grzegorz Koprucki.
Nowy dyrektor Centrum Targowego posiada 20-letnie doświadzenie biznesowe, z czego ponad 14 lat to zarządzanie sprzedażą. Przed rozpoczęciem wsółpracy z Expo Mazury związany był z Agencją Promocyjno-Reklamową NomNom, przez wiele lat pracował także w Grupie Żywiec SA.

05 kwi 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.