Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowe osoby w zespole El Padre

Justyna Walat
Katarzyna Kalinowska

Justyna Walat objęła stanowisko event managera, a Katarzyna Kalinowska – junior event managera w El Padre. Obie panie odpowiedzialne są za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

 

Justyna Walat objęła stanowisko event managera po pozytywnym przejściu okresu próbnego. Studiowała strategię reklamy i PR w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako event coordinator i event specialist w Radio Park FM, gdzie odpowiadała za organizację wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych (w tym gal, konferencji i koncertów), realizację akcji promocyjnych, pozyskiwanie sponsorów i partnerów biznesowych a także organizację akcji specjalnych na antenie radia i w plenerze. Pracowała również w agencji KDK Events, gdzie jako event manager kompleksowo realizowała projekty, tworząc koncepcje, prezentacje, kosztorysy, współpracując z podwykonawcami, koordynując produkcję oraz rozliczenia.
Współpracowała także z „Mleczarnią” Muzeum PRL-u, pozyskując sponsorów dla wystaw czasowych i spotkań, oraz z Fundacją „Wsłuchani w Ciebie”, gdzie jako konferansjer prowadziła liczne akcje charytatywne.

Zainteresowania Justyny Walat to literatura psychologiczna, turystyka regionalna oraz second hand.
 

Katarzyna Kalinowska, junior event manager, to absolwentka studiów magisterskich i licencjackich Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie, a także studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej (rachunkowość i finanse).

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako przewodnik turystyczny, była asystentką Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz Biura Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. W agencji El Padre odbyła staż w ramach programu "Turystyka na stażach" finansowanego z funduszy unijnych.
 

Katarzyna Kalinowska jest wiceprzewodniczącą studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B. Jest także członkiem Meeting Professionals International (MPI Poland Chapter), była liderem projektu i konferansjerem IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2017 i 2018, a także konferansjerem podczas Global Events Congress 2018 w Warszawie. Jest finalistką międzynarodowego konkursu University Challenge 2017 we Frankfurcie (zwyciężczyni półfinału w Polsce). Wyróżniona została w konkursie See & Say 2017 w kategorii event, była też  nominowana do Odkrycia Roku MPI Poland Chapter 2018. Jest współautorką "Kompendium. Media w przemyśle spotkań". Zainteresowania Katarzyny Kalinowskiej to kultura słowiańska i muzyka folkowa.

19 paź 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.