Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowe event koordynatorki w KDK Events

Barbara Stodolska
Magdalena Obrączka

Do zespołu KDK Events z grupy kapitałowej Goodfellas Group dołączyły na stałe dwie nowe osoby: Magdalena Obrączka i Barbara Stodolska – obie na stanowisko event coordinator.

W KDK Events Magda Obrączka była do tej pory odpowiedzialna za realizację wystawy polskiego designu „PolandIn." dla Urzędu Patentowego oraz za konferencję Ministerstwa Kultury Creativity Days.

Pierwsze doświadczenia w organizacji wydarzeń zyskała już w liceum i później na studiach. W ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii zorganizowała swoje pierwsze projekty społeczne, a następnie jako mentor pomagała innym młodym ludziom chcącym postawić swoje pierwsze kroki w projektach społecznych. Ostatnio zmieniła swoją ścieżkę kariery, rezygnując z pracy w banku na rzecz branży eventowej. Magda pasjonuje się językiem angielskim oraz kulturą amerykańską. Dla odprężenia piecze ciasta, a w szczególności bezy.
 

Barbara Stodolska w KDK Events odpowiedzialna jest za produkcję i nadzór nad realizacją eventów dla klientów agencji, w tym dla instytucji takich jak Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czy Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Na nowym stanowisku Barbara Stodolska zorganizowała już 14-dniowe road show dla Centrum Projektów Europejskich w krajach bałtyckich: Niemcy, Szwecja, Litwa, Polska. Od początku kariery zawodowej związana jest z eventami, doświadczenie zdobywała przy organizacji wydarzeń z ramienia Samorządu Studentów UW takich jak Szlachetny Mecz WNPiSM czy Tour de WOS. W agencji marketingowej, w której stawiała swoje pierwsze kroki, realizowała wydarzenia dla galerii handlowych na terenie całej Polski.

31 paź 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.