Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Aneta Książek kierownikiem sekcji Poland Convention Bureau

Poland Convention Bureau od pierwszego stycznia 2019 stanie się samodzielną sekcją w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej, w Departamencie Strategii i Marketingu. Kierownikiem sekcji Poland Convention Bureau będzie Aneta Książek.

Aneta Książek w latach 2008 – 2018 w Polskie Organizacji Turystycznej pełniła funkcję głównego specjalisty ds. konferencji. Jak podkreśla, swoje zawodowe decyzje podejmuje zainspirowana słowami Konfucjusza – „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w twoim życiu”. Od stycznia 2019 roku będzie, jako kierownik sekcji Poland Convention Bureau, kierować trzyosobową jednostką. Dyrektorem Departamentu Strategii i Marketingu jest Teresa Buczak.

W 2015 roku zdobyła 10-miesięczne doświadczenie w pracy w Zagranicznym Ośrodku POT w Brukseli, gdzie zajmowała się promocją zarówno turystyki wypoczynkowej, jak i przemysłu spotkań. Była m.in.: pomysłodawczynią projektu promującego w Belgii Polskę jako atrakcję turystyczną, a zwłaszcza biegnące przez tereny wschodniej Polski trasy szlaków rowerowych Green Velo. Akcja promocyjna polegała na biciu rekordu Guinnessa przez Krystiana Herbę w jak najszybszym pokonaniu schodów Atomium rowerem i bez zatrzymania.

W 2012 roku zdobyła certyfikat Destination Pro (program rozwoju zawodowego skierowany dla osób pracujących na rzecz promocji miejsc atrakcyjnych dla gości biznesowych), w 2013 Certified Incentive Specialist (CIS), w 2015 Healthcare Meeting Compliance Certificate (HMCC) a w sierpniu 2016 ukończyła szkolenie Event Management (Etap I). Nagrodzona Powerem w kategorii Convention Bureau w pierwszej edycji konkursu MP Power Awards® (2013) oraz odznaką honorową „Za Zasługi dla Turystyki” przyznawaną przez Ministra Sportu i Turystyki (2016). Od dwóch lat prowadzi zajęcia dydaktyczne jako wykładowca studiów pierwszego stopnia, dzieląc się ze studentami swoim 19-letnim doświadczeniem w turystyce i marketingu miejsc w przemyśle spotkań. Pracę dydaktyczną traktuje jako swego rodzaju misję. W polskim środowisku branżowym jest silnie utożsamiana z Polską Organizacją Turystyczną i jej działaniami na rzecz promocji Polski i rozwoju przemysłu spotkań.

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie, kierunku Ekonomia Turystyki (2004) oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji (2014). Prywatnie lubi podróże, kino, muzykę retro i spotkania w gronie przyjaciół.

04 gru 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.