Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Awans Katarzyny Kalinowskiej w El Padre

Katarzyna Kalinowska awansowała na stanowisko event managera w agencji El Padre.

Katarzyna Kalinowska jest odpowiedzialna za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako przewodnik turystyczny,  Asystent Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz Asystent Biura Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. W El Padre pracuje od ponad roku, gdzie najpierw odbyła staż firmowy, następnie była stażystką w ramach projektu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji „Turystyka na stażach” realizowanego z funduszy unijnych, a następnie została zatrudniona na stanowisku junior event managera. Aktywna postawa Kasi, zaangażowanie w realizowane projekty dla różnych klientów, uznanie w ich oczach sprawiły, że awansowała na stanowisko event managera.
 
Od trzech lat jest zaangażowanym członkiem Meeting Professionals International (MPI Poland Chapter), była liderem projektu i konferansjerem IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2017 i 2018 a także konferansjerem i członkiem lokalnego komitetu organizacyjnego Global Events Congress 2018 w Warszawie. Finalistka międzynarodowego konkursu University Challenge 2017 we Frankfurcie (zwyciężczyni półfinału w Polsce). Wyróżniona w konkursie See & Say 2017 w kategorii Event, nominowana do Odkrycia Roku MPI Poland Chapter 2018, współautorka „Kompendium. Media w przemyśle spotkań”.

Absolwentka studiów magisterskich i licencjackich Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie a także studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej (Rachunkowość i Finanse). Zainteresowania Kasi to kultura słowiańska i muzyka folkowa oraz eventy typu LARP.

– Ogromnie się cieszymy z szybkiego rozwoju zawodowego Kasi. Jej zaangażowanie w prowadzone projekty, duża samodzielność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, chęć zwiększania swoich kompetencji zawodowych, a przede wszystkim tzw. myślenie doprowadziły ją do awansu na stanowisko event managera – powiedział Sebastian Oprządek, prezes zarządu El Padre.

04 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.