Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Magdalena Żelech w Endorfinie Foksal

Magdalena Żelech, od wielu lat związana z branżą MICE, objęła od stycznia 2019 stanowisko dyrektora sprzedaży w Endorfinie Foksal w Warszaaawie.

Do zadań i celów Magdaleny Żelech na nowym stanowisku należy restrukturyzacja, rekrutacja, kompleksowe zarządzanie sprzedażą, modernizacja działów oraz podniesienie jakości w myśl hasła „na 10-lecie istnienia firmy zmieniamy się dla was”.
Magdalena Żelech zdobywała doświadczenie w strukturach sieciowych hoteli, jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Arche Hotele w Centralnym biurze sprzedaży, w holdingu Zdrojowa Invest & Hotels zaczynając na stanowisku kierownika sprzedaży konferencji, awansując w ciągu pięciu lat na dyrektora sprzedaży konferencji, a następnie dyrektora sprzedaży aktywnej. Bogate doświadczenie zdobywała także w firmach takich jak: MCC Mazurkas Conference Centre, pełniąc obowiązki kierownika sprzedaży, sprzedając zarówno usługi konferencyjne, jak i cateringowe, Exim Tours jako kierownik Sieci Sprzedaży stworzonej z kilkunastu salonów sprzedaży w całej Polsce, Haxel Events & Incentive zdobywając od 2003 roku pierwsze szlify w branży jako key account manager.
Prywatnie pasjonatka literatury, podróży oraz tajemnic ludzkiego umysłu. Spełniona w życiu prywatnym, mama Tymona. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Pod marką Endorfina Foksal znajdują się restauracja, sale konferencyjne, przestrzeń eventowa dla 2 tys. osób, ogród w centrum Warszawy o powierzchni 6 tys. mkw., catering, klub muzyczny oraz 11 designerskich apartamentów.

05 lut 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.