Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Strategiczne awanse w Zdrojowej

Magdalena Rybicka
Piotr Śliwka
Magdalena Rybicka została członkiem zarządu Zdrojowa Hotels, a Piotr Śliwka - dyrektorem sprzedaży Zdrojowa Invest. Sieć Zdrojowa Invest & Hotels zarządza obiektami w miejscowościach wypoczynkowych, w tym Radisson Blu Resort oraz Hilton Resort & Spa w Świnoujściu.
 
Magdalena Rybicka, dotychczasowo dyrektor ds. sprzedaży, która została członkiem zarządu Zdrojowa Hotels, odpowiada za sprzedaż, w tym współdecyduje o strategii rozwoju całej sieci, wraz z otwarciami nowych hoteli, a także sprawne funkcjonowanie hotelowych recepcji.
 Ma ponad czternastoletnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę w tej branży rozpoczynała w InterContinental Hotel Group, następnie kontynuowała karierę w sieciach Hilton i Starwood. Będąc managerem ds. zakwaterowania podczas UEFA Euro 2012™ miała okazję, aby poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posługuje się trzema językami obcymi.
 
Piotr Śliwka został dyrektorem sprzedaży Zdrojowa Invest, która zajmuje się realizacją apartamentów condo – odpowiada za dział sprzedaży. Niezmiennie pozostał dyrektorem rozwoju w VacationClub, należącej do grupy platformy rezerwacyjnej apartamentów wakacyjnych, w której jest odpowiedzialny za poszerzanie oferty.
Piotr Śliwka z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad 12 lat. Rozpoczął swoją przygodę od stanowiska doradcy ds. nieruchomości Home Broker, aby po kilku latach zarządzać zespołem liczącym 120 osób jako dyrektor regionalny. Od 2013 otwierał w Polsce oddziały Sotheby’s International Realty powiązanej z najstarszym domem aukcyjnym na świecie. Studiował ma Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 
Zdrojowa to rodzinna grupa inwestycyjna i hotelarska skoncentrowana na polskich kurortach. Dysponuje 12 obiektami o charakterze premium w górach i nad morzem, w tym Radisson Blu Resort, Świnoujście i wkrótce – Hilton Świnoujście Resort & Spa. Zdrojowa to twórca systemu condo hoteli w Polsce. Zarządza ponad 1200-osobową kadrą.
11 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.