Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowy dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Łódź

Od 1 marca 2019 roku funkcję dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Łódź obejmuje Dominik Chrapek, który jest związany z hotelem od ponad sześciu lat. Od grudnia 2018 roku jest także wiceprezesem zarządu spółki Film Hotel, która zarządza obiektem.
 
Dominik Chrapek do zespołu DoubleTree by Hilton Łódź dołączył na pół roku przed oficjalnym uruchomieniem obiektu, od samego początku organizując pracę działu gastronomii. Od stycznia 2013 roku do końca lutego 2019 roku pełnił funkcję dyrektora gastronomii. Na stanowisku dyrektora generalnego zastąpił Sławomira Nowaka, który po sześciu latach rozstał się z firmą.
 
Dominik Chrapek z branżą hotelarską jest związany od ponad 20 lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w DoubleTree by Hilton Łódź był związany z Działem Sprzedaży Hoteli Warszawskich „Syrena”. W latach 2010 – 2012 pracował w Grand Hotel Rzeszów, zajmując stanowisko kierownika gastronomii. W latach 2004 – 2010 piastował kolejne funkcje w hotelu Polonia Palace w Warszawie, dochodząc ostatecznie do stanowiska zastępcy kierownika gastronomii.
Pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał w sieci Sheraton, a następnie w Accor Hotels, gdzie w latach 2000 – 2002 zarządzał recepcją w hotelu Ibis Warszawa Centrum.
 
DoubleTree by Hilton został otwarty w lipcu 2013 roku. To pierwszy hotel tej sieci w Polsce. Wyróżnia go połączenie wysokich standardów z filmową historią miejsca, w którym powstał. Obiekt, położony w centrum Łodzi, składa się z 200 pokoi, restauracji Four Colors, Golden Baru oraz strefy Spa & Health Club zlokalizowanej na 10. piętrze z widokiem na panoramę miasta.
Hotel oddaje do dyspozycji gości 5000 mkw. powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej, w tym cztery zrewitalizowane hale kongresowo-koncertowe oraz 13 sal konferencyjnych. W ich skład wchodzi między innymi sala balowa na 350 osób, boardroom oraz wyjątkowa sala kinowa ze 160 fotelami.
11 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.