Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowi kierownicy projektów w VES

Anna Borawska
Daniel Maniecki
Mikołaj Lusiński
W firmie VES nastąpiły zmiany personalne. Anna Borawska oraz Daniel Maniecki awansowali i zostali kierownikami projektów, natomiast Mikołaj Lusiński został nowym kierownikiem projektów w zespole produkcyjnym.
 
Anna Borawska oraz Daniel Maniecki z firmą VES związani są od 2017 roku. Zaczynali od stanowiska młodszego kierownika projektów, rozwijając swoje umiejętności w zakresie produkcji eventów oraz projektowania proponowanych rozwiązań.
 
Anna Borawska w styczniu 2019 roku objęła stanowisko kierownika projektów. Swoje doświadczenie budowała, pracując przy niestandardowych projektach, takich jak między innymi „Niezniszczalna Tęcza”. Podczas realizacji, w których brała udział, wykorzystywane były rozwiązania multimedialne, takie jak przestrzenne słupy LED z wypychanymi modułami, podwieszany, diodowy okrąg o średnicy 8 m, czy ekrany LED w różnych formach i kształtach.
 
Daniel Maniecki odpowiadał między innymi za produkcję „Najpiękniejszego pszczelingu świata”, czyli mappingu na Pałacu Kultury i Nauki, jak również dwupłaszczyznowego mappingu na fasadzie Banku Gospodarstwa Krajowego podczas obchodów 100-lecia niepodległości Polski.
Samodzielnie zrealizowane projekty w ostatnich miesiącach sprawiły, że od kwietnia 2019 Daniel Maniecki awansował na stanowisko kierownika projektów.
 
Do zadań zarówno Anny, jak i Daniela, jako kierowników projektów, należy praca z kluczowymi klientami spółki, samodzielna produkcja wydarzeń, wsparcie klientów na każdym etapie produkcji eventu, począwszy od kreacji i projektowania oprawy multimedialno-oświetleniowych przygotowywanych wydarzeń.
– Ostatnie dwa lata, które Ania i Daniel spędzili w VES były dla nich czasem intensywnej pracy połączonej z ciągłą nauką i zgłębianiu wiedzy o nowych technologiach. Miesiące pracy i dziesiątki projektów wspólnie zrealizowanych i analizowanych sprawiły, że ich samodzielnie prowadzone projekty pełne są niestandardowych rozwiązań i świeżego spojrzenia na technologię – mówi Dominika Borawska, która w VES odpowiada za proces produkcji eventów i działania sprzedażowe spółki.
 
Jednocześnie od roku 2019 do zespołu VES dołączył na stanowisko kierownik projektów – Mikołaj Lusiński, który posiada doświadczenie w branży techniki eventowej. Brał udział w produkcji między innymi takich projektów jak Shell V-Power Show 2017, Ferrari Corsa Baltica 2017, Gala MMA ACB Wiedeń Vienner Stadthalle, Gala Top Agent 2017.
W VES, jako kierownik projektów, odpowiada za produkcję wydarzeń obecnych klientów spółki, jak również pozyskanie nowych ciekawych kontraktów. 
09 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.