Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Nowi dyrektorzy obiektów Polskiego Holdingu Hotelowego

Maja Bujnowska
Wojciech Dobrowolski
Maja Bujnowska objęła stery w Moxy Poznań Airport, natomiast dyrektorem Holiday Inn Express w Jasione koło Rzeszowa został Wojciech Dobrowolski. Oba hotele, należące do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH), przyjmą pierwszych gości jeszcze w roku 2019.
 
Maja Bujnowska doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w trzygwiazdkowym hotelu Mat’s w Poznaniu, następnie w czterogwiazdkowym hotelu Illon w Poznaniu. W latach 2012-2013 pracowała w firmie Bvlgari w Lyonie we Francji jako przedstawiciel marki. Do jej zadań należała skuteczna promocja marki luksusowej oraz jej produktów w wyselekcjonowanych punktach sprzedażowych w bezpośrednim kontakcie z klientem.
 
Od października 2014 do lutego 2018 pracowała w Paryżu na stanowisku managera recepcji w trzygwiazdkowym Ibis Styles Paris Maine-Montparnasse, należącego do sieci Accor. Następnie od lutego do października 2018 roku sprawowała funkcję dyrektora obiektu Arty Paris Porte de Versailles Hip Hop Hotels w Paryżu. Do jej głównych obowiązków należało zarządzanie obiektem oraz jego rentownością, organizacja usługi hotelowej oraz powiązanych z nią usług uzupełniających, rozwój polityki handlowej obiektu, zarządzanie i współpraca z zespołem.
 
Hotel Moxy Poznań, znajdujący się tuż przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica, o powierzchni całkowitej ponad 5,3 tys. mkw., będzie oferował 120 pokoi oraz będzie dysponował zapleczem gastronomicznym, salą spotkań, fitness clubem oraz parkingiem na 89 miejsc. Powstająca inwestycja jest drugim hotelem marki Moxy w portfolio Polskiego Holdingu Hotelowego. We wrześniu 2018 roku PHH otworzył Moxy Katowice Airport, pierwszy lifestylowy obiekt tej marki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
 
Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express, przygodę z hotelarstwem rozpoczął w Dworze Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa, gdzie w latach 2009-2011 był dyrektorem Działu Sprzedaży i Marketingu. Następnie, w latach 2011-2012 objął stanowisko kierownika sprzedaży w trzygwiazdkowym Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór w Świlczy koło Rzeszowa. W latach 2012-2014 zajmował stanowisko F&B managera w czterogwiazdkowym Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Następnie od 2015 do 2019 r. sprawował funkcję kierownika marketingu w czterogwiazdkowym Hotelu Sokół Wellness & Spa w Łańcucie.
 
Od 2010 roku prowadzi też działalność dydaktyczną w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, gdzie współpracuje z Katedrą Turystyki i Rekreacji w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych z obszaru organizacji eventów, obsługi gości w gastronomii, hotelarstwa i działalności gospodarczej w turystyce.
 
120-pokojowy obiekt Holiday Inn Express, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, ma służyć nie tylko pasażerom portu lotniczego, ale także klientom pobliskiej G2A Areny oraz licznym firmom ulokowanym w sąsiedztwie podrzeszowskiego lotniska.
06 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.