Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Kinga Sankowska dołączyła do eTravel

Do zespołu eTravel SA z początkiem czerwca dołączyła Kinga Sankowska, obejmując stanowisko head of sales w dziale MICE. Do jej zadań będzie należało zwiększenie udziałów firmy w rynku MICE z naciskiem na obszar incentive travel i events oraz wykorzystanie kompetencji pozostałych spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Netmedia SA.

Grupa Netmedia SA jest holdingiem, którego głównymi aktywami są spółki prowadzące sprzedaż usług turystycznych do klienta biznesowego oraz indywidualnego, głównie za pośrednictwem rozwijanych przez siebie platform internetowych i narzędzi informatycznych. Największa spółką w ramach grupy jest eTravel SA specjalizująca się w obsłudze MICE oraz podróży służbowych.

Kinga Sankowska ze sprzedażą projektów incentives i events związana jest od 15 lat. Swoje doświadczenie zdobywała w firmach z obszaru incentives oraz business travel – swoimi działaniami wspierała ICP Group, Weco Travel, Grupa TSO, Globalincentive.pl oraz 5 Stars Club Business Travel. – Wierzymy, iż dołączenie do zespołu osoby z tak bogatym doświadczeniem w sprzedaży usług MICE wpłynie pozytywnie na osiągniecie przez nas długoterminowych celów biznesowych – powiedziała Edyta Jabłońska-Hulimka, dyrektor Działu MICE eTravel.

Kinga Sankowska jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowych studiów – marketingu politycznego i medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz nowoczesnej promocji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Szkołę średnią ukończyła w Hernando High School na Florydzie.
Prywatnie jest mamą dwóch fantastycznych synów i szczęśliwą żoną. Uwielbia podróże i lenistwo na hamaku wśród rodziny i przyjaciół.

09 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.