Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Bartosz Borowski ponownie w IBB Andersia

Bartosz Borowski został nowym zastępcą dyrektora IBB Andersia Hotel w Poznaniu. Ostatnio związany był z grupą Zdrojowa Hotels - pełnił funkcje dyrektora Diune Hotel & Resort.
 
Bartosz Borowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu. Pierwsze zawodowe kroki w hotelarstwie stawiał w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski objął kierownicze stanowisko w dziale gastronomii w Hotelu IBB Andersia, w którym spędził osiem lat. Następnie kierował gastronomią w poznańskim centrum designu Concordia Design, skąd przeniósł się do Kołobrzegu, gdzie pracował dla Zdrojowa Hotels - początkowo jako zastępca, a następnie dyrektor Diune Hotel & Resort.
W sierpniu 2019 powrócił do Hotelu IBB Andersia w Poznaniu, by objąć stanowisko zastępcy dyrektora obiektu.

O IBB Hotel Collection
IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie trzynastoma hotelami w Hiszpanii, Niemczech, na Malcie i w Polsce. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie. Spółka hotelarska do roku 2021 zamierza poszerzyć portfolio do 20 hoteli i koncentruje się przy tym na krajach, w których prowadzi już działalność. Sieć oferuje umowy dzierżawy, zarządzania i franczyzowe, a także kupuje atrakcyjne nieruchomości nieposiadające operatora. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat grupa uruchomiła dwa hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

20 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.