Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Przetargi

Intour Polska obsłuży rezerwacje hotelowe eventów dla NCBiR

Intour Polska sp. z o.o. będzie świadczyć usługi pośrednictwa rezerwacji noclegów w hotelach krajowych w zakresie organizacji spotkań, konferencji, szkoleń i seminariów na potrzeby Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz spółki NCBR+.
 

Usługa uwzględnia wyszukiwanie ofert hoteli, dokonywanie rezerwacji noclegów hotelowych, w tym opłat rezerwacyjnych, wynajem sal konferencyjnych, zapewnienie usług gastronomicznych, innych usług hotelowych oraz dokonywanie opłat, pośredniczenie w odwoływaniu i zmianach w rezerwacji i zwrotach opłat, a także posiadanie lub uruchomienie adresu e-mail oraz linii telefonicznej umożliwiającej dokonywanie zmian w rezerwacjach lub rezerwacji poza godzinami otwarcia instytucji.
 Wykonawca zobowiązany będzie również do zapewnienia w razie nieprzewidzianych sytuacji numeru alarmowego, który umożliwi dokonanie rezerwacji poza godzinami pracy biura.
 

Oferta została wybrana w wyniku przetargu, w którym złożone zostały dwie oferty, druga pochodziła od firmy Delta Tour sp. z o.o.
 

Do kryteriów oceny ofert należały: jednostkowa cena brutto za dokonanie jednej rezerwacji, upust określony w procentach od cen katalogowej pobytu we wszystkich hotelach, aspekty społeczne czyli zatrudnienie osób niepełnosprawnych do wykonywania czynności będących przedmiotem zamówienia, czas bezkosztowego odwołania rezerwacji oraz maksymalna wartość oferty z uwzględnieniem noclegu ze śniadaniem, obiadu, uroczystej kolacji, wynajmu sali konferencyjnej i przerwy kawowej.
 

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 2 924 548,86 zł. Umowa została zawarta na 24 miesiące lub do wykorzystanie środków finansowych. Wynagrodzenie płatne będzie za każdą zorganizowaną rezerwację.
 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju to agencja powołana do realizacji zadań z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa. Spółka NCBR+ została powołana w 2018 roku w celu wsparcia realizacji statutowych zadań Centrum.

07 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.