Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)
A A
Przetargi

Archiwa Państwowe zlecą realizację wystawy i konferencji

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych szuka realizatora konferencji i wystawy poświęconej I.J. Paderewskiemu. Konferencja odbędzie się w listopadzie 2019, wystawa będzie dostępna do stycznia 2020.
 
Wystawa będzie prezentowana na terenie Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy, przy ulicy Koszykowej, w ogólnodostępnej części na parterze, z możliwością wykorzystania elementów architektury na I piętrze i w czytelniach. Wystawa ma być formą scenograficzną wykorzystującą przestrzeń biblioteki.
Będzie adresowana do wszystkich zainteresowanych historią Polski, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży szkolnej i studentów, korzystających z zasobów biblioteki.
Do zadań wykonawcy należeć będzie techniczne opracowanie konstrukcji wystawy i jej dostosowanie do warunków obiektu. Na przedmiot zamówienia również składa się wynajęcie urządzeń multimedialnych oraz przygotowanie banera zewnętrznego informującego o wystawie.
 
Konferencja odbędzie się od 18 do 20 listopada 2019 roku w hotelu Bristol w Warszawie, przy ulicy Krakowskie Przedmieście.
 
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe przygotowanie oraz obsługa konferencji - rezerwacja sal konferencyjnych, zapewnienie nagłośnienia i sprzętu do prezentacji, prowadzenie uroczystości przez konferansjera w czasie uroczystego otwarcia, organizacja uroczystej kolacji bufetowej, zapewnienie oprawy muzycznej, zapewnienie cateringu w dni konferencyjne oraz opracowanie i wykonanie materiałów konferencyjnych.
W konferencji weźmie udział około 100 osób.
 
Kryterium oceny ofert będzie stanowić w 30 procentach - cena, w 40 procentach – opis założeń koncepcji wystawy i w 30 procentach – jakość próbki (ocena ta będzie dokonywana na podstawie już wykonanego na potrzeby innego zamówienia kalendarza książkowego lub albumu z ilustracjami i fotografiami),
Oferty można składać do 19 sierpnia 2019 roku.
 
10 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.