Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Ster Event przygotowała przestrzeń edukacyjną dla EDC

Agencja Ster Event Agnieszka Zagozda zaprojektowała i wykonała dla Engineering Design Center przestrzeń edukacyjno-kreatywną, która była częścią Nocy w Instytucie Lotnictwa w Warszawie.
Oferta agencji została wybrana na drodze przetargu.
 

– Wykonana przez Ster Event organizacja przestrzeni miała pokazać branże inżynieryjne, czyli lotnictwo, energetykę, digital – cyfrowe technologie, additive oraz przemysł naftowy. Zdecydowano o wyborze tematyki digital i additive w formie nowoczesnych technologii druku 3D oraz cyfryzacji. W efekcie powstały specjalne strefy, które stanowiły element zaskoczenia i źródło pozytywnych emocji, jakie wynosi się z interakcji i możliwości wypróbowania produktu – mówi Wiktor Uciński, koordynator projektu.
 

Przygotowane strefy, między innymi multimedialna wystawa eksponatów zarówno metalowych, jak i 3D, drukarka 3D z zaprogramowanym procesem drukowania czy stanowisko z symulatorami cieszyły się popularnością. Nie zapomniano także o najmłodszych i dla nich został przygotowany kącik zabaw z budowania samolotów i fotobudka z akcesoriami pilota.

 

Noc w Instytucie Lotnictwa zaliczna jest do największych imprez edukacyjnych w Polsce. W tym roku liczba odwiedzających przekroczyła 43 tysiące. Event odbył się 12 października 2018 roku.

05 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.