Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Eventy w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości z Hula Events

Agencja Hula Events odpowiadała za organizację Spotkania Młodego Biznesu oraz spotkania networkingowego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Zleceniodawcą projekt był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

 

Oferta firmy została wybrana w wyniku przetargu. Do zadań agencji należały usługi organizacyjno-logistyczne związane z przeprowadzeniem tych wydarzeń.
 

Spotkanie Młodego Biznesu „Biznes dziś i jutro” odbyło się 12 listopada 2018 roku w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Wzięło w nim udział ponad 160 osób. Do dyspozycji uczestników byli przedawiciele Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Krajowej Izby Doradców Podatkowych – Oddział Małopolski.
 

Spotkanie otworzył Jacek Krupa, marszałek województwa małopolskiego, a prelegentami byli: Jacek Walkiewicz, Michał Maj i Aleksandra Budzyńska. Spotkanie prowadził Mateusz Kaczmarek.
 

Spotkanie networkintowe „Otwórz się na sukces” odbyło się 14 listopada 2018 roku w krakowskiej Barce na Wiśle. Było to wydarzenie kierowane do aktywnych, przedsiębiorczych osób, które chcą pozyskiwać nową wiedzę, dzielić się swoimi sukcesami, ale również są ciekawi historii przedsiębiorców, których firmy skutecznie działają na zagranicznych rynkach.
 

Prelegenci opowiadali między innymi o zmianach w zakresie rozwoju technologii, podążaniu za aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów oraz o skutecznych metodach sprzedaży i promocji. W dwugodzinnych spotkaniach networkingowych uczestniczyło ponad 60 osób.
 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce odbywał się od 12 do 18 listopada 2018 roku.
 

Projekt był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020 – projekt „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie”.

26 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.