Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Orchidea Group dla Siemens Healthineers

Orchidea Group po raz kolejny odpowiedzialna była za kompleksową organizację konferencji rocznej dla firmy Siemens Healthineers. Event odbył się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi i wzięło w nim udział 250 osób.

 

Konferencja odbyła się pod hasłem „Shaping the future. Together” i składała się z części merytorycznej oraz warsztatowej. W pierwszej części przedstawiciele firmy podsumowali mijający rok i wyznaczyli nowe cele. Towarzyszyła temu oprawa wizualna w postaci animacji i filmów przygotowanych przez Orchidea Group.
 

W drugiej części uczestnicy wzięli udział w warsztatach integracyjnych „Tree of life”. Ta wyjątkowa gra strategiczna korespondowała z hasłem konferencji. Uczestnicy wcielili się w ewoluujące organizmy, które w toku gry przemieniają się i adaptują do zmieniających się warunków. Gracze nie tylko muszą wyznaczyć sobie cel, ale także zdobyć odpowiednie zasoby, aby go zrealizować, opracowują strategię i dzielą się obowiązkami. Każdy organizm działa w ramach ekosystemu, czyli zespołu kilkunastu graczy, ucząc się tym samym pracy w zespole.
Gra „Tree of life” została uznana najlepszym produktem eventowym roku 2017 w konkursie MP Power Awards organizowanym przez MeetingPlanner.pl.
 

Wieczorem w trakcie uroczystej gali wręczone zostały nagrody dla najlepszych pracowników, co stało się już tradycją firmy.
 

Muzyczną oprawę galę przygotował zespół Marshmallow. Oprawę multimedialną zapewniła firma VES.
 

Podczas eventu wykorzystany został ekran projekcyjny oraz move ledy, na których można było wyświetlać grafikę. Urządzenia działały na zasadzie ruchomych głów i efektownie podkreślały uroczysty charakter wydarzenia.

05 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.