Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Platinum Mountain Resort&SPA

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba (dolnośląskie)

Green Mountain 5* Hotel & Apartments

Karpacz (dolnośląskie)

level27

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

5 AM zrealizowała wydarzenie związane z finałem WOŚP w Gliwicach

Agencja eventowa 5 AM odpowiadała za realizację wydarzenia związanego z 27. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie miało miejsce w Parku Handlowym Arena w Gliwicach, w przeddzień oficjalnego dnia WOŚP - w sobotę 12 stycznia 2019.

 

Agencja dpowiedzialna była za całość realizacji, zapewnienie nagród, które zostały wylicytowane podczas wydarzenia, zaproszenie gościa specjalnego, oprawę eventu oraz scenografię.

Współpraca z partnerami dotyczyła przygotowania stanowisk w pasażu oraz dostarczenia gadżetów.

 

Głównym celem wydarzenia było uzbieranie jak największej kwoty na wsparcie Orkiestry, a przy tym świetna zabawa ze znaną i lubianą gwiazdą YT.

 W tym roku WOŚP odbywał się pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste", dlatego też gościem specjalnym eventu była 9-letnia youtuberka, autorka kanału na YT  "Hejka Tu Lenka", którego subskrybuje ponad 620 tysięcy użytkowników. Wśród dodatkowych atrakcji w Arenie, do dyspozycji klientów były stanowiska partnerów, między innymi google VR, które przenosiły wszystkich zainteresowanych w niesamowity i wirtualny świat.

 

Impreza trwała w godzinach od 11.00 do 18.00. Dzięki wydarzeniu oraz dwudniowym działaniom GTW gliwickiego sztabu WOŚP do puszek ostatecznie trafiła rekordowa kwota ponad 180 tysięcy złotych.

21 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.