Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Premiera Samsung Galaxy S10 z Brave

Agencja Brave zrealizowała premierę najnowszego modelu telefonu Samsung Galaxy S10. Wydarzenie miało charakter multimedialnego show, odbyło się w warszawskiej Hali Gwardii, która na potrzeby eventu zmieniła się w nowoczesną przestrzeń.
 
Dominującym elementem była multimedialna panoramiczna scena zbudowana z dwóch ekranów diodowych, które zostały wykorzystane do wyświetlenia animowanych materiałów dotyczących telefonu, jak również do realizacji kamerowej show przy użyciu systemu edycji wideo, umożliwiającego nakładanie zaawansowanych filtrów na obraz w czasie rzeczywistym.
Na pierwszym planie znalazła się dioda zamontowana na systemie FlyRail, który pozwolił zbudować „choreografię” opartą na jeżdżących ekranach. W każdym punkcie scenariusza ekran przyjmował nowy wymiar.
Na drugim planie wykorzystano transparentny ekran diodowy, za którym „schowano” orkiestrę Steve’a Nasha - Dj’s & Stand-by Ensemble. Muzyk, na potrzeby premiery stworzył wyjątkowe aranżacje, które połączone zostały z animacjami i zmieniającymi się układami ekranów. Efektu dopełnił system, który w czasie rzeczywistym wypełniał multimedia materiałem wideo - miksując orkiestrę z animacjami oraz efektami wizualnymi.
Imprezę poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, z gościnnym udziałem Piotra Kraśki. Natomiast część nieoficjalną premiery uświetnił występ Natalii Nykiel oraz zespołu Electric Girls.
Za kompleksową realizację wydarzenia odpowiadała Agencja Brave, która została wybrana w wyniku wygranego przetargu.
30 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.