Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

KDK realizatorem konferencji European Spacetech Transfer Forum

Agencja KDK Event zrealizowała Konferencję European Spacetech Transfer Forum 2019, której organizatorem była Agencja Rozwoju Przemysłu we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną.
 
Realizacja konferencji była częścią umowy ramowej, którą KDK podpisała z Agencja Rozwoju Przemysłu, wygrywając przetarg ogłoszony przez ARP.
 
Do zadań agencji należała kompleksowa organizacja wydarzenia, rejestracja uczestników, stworzenie identyfikacji wizualnej, mapping i animacje, produkcja gadżetów oraz przygotowanie materiałów fotograficznych oraz wideo. Firma odpowiedzialna była także za catering.
 
Wydarzenie, które odbyło się 25 kwietnia 2019 roku, było poświęcone transferowi technologii kosmicznych w obu aspektach – wewnątrz sektora, jak i na zewnątrz do innych branż. Było to pierwsze z cyklu spotkań przedstawicieli firm polskich i zagranicznych z branż kosmicznych i okołokosmicznych.
 
Jego organizacja była możliwa dzięki współpracy ARP z partnerami czyli ESA, European GNSS Agency, narodowymi agencjami kosmicznymi, firmami PRIME, MŚP z sektora kosmicznego z całej Europy oraz dużym firmom przemysłowym z innych branż przemysłu.
 
W trakcie konferencji odbyło się wiele specjalistycznych sesji oraz spotkań, między innymi ARP Innovation Pitch 4Space – sesja pitchingowa podczas, której firmy prezentowały rozwiązania wytworzone w sektorze kosmicznym, zaadaptowane do innych branż przemysłu, przegląd innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez ESA Technology Broker Network czy sesja spotkań B2B.
 
Podczas spotkania podpisano także dwa listy intencyjne, pierwszy - pomiędzy ARP a DLR (niem. Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt) czyli Niemiecką Agencją Kosmiczną, a drugi - pomiędzy Scanway a German Orbital Systems.
 
W konferencji wzięło udział 250 osób, wśród nich przedstawiciele sektora kosmicznego reprezentujący instytucje oraz duże i małe firmy z Europy, Izraela, Kanady oraz z USA.
 
Konferencja odbyła się w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT przy ulicy Poleczki w Warszawie.
29 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.