Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Rent Design dla Hotelu Spa Dr Irena Eris

W Hotelu Spa Dr Irena Eris w Krynicy odbyła się trzecia edycja projektu kulinarnego Teasty Stories. Wypożyczalnia mebli Rent Design kolejny rok z rzędu zaaranżowała swoimi meblami miejsce organizacji wydarzenia.

Dr Irena Eris Tasty Stories to projekt kulinarny stworzony trzy lata temu przez Hotele SPA Dr Irena Eris. Od tego czasu, regularnie, raz w roku każdy hotel wyrusza w podróż po swoim regionie, w poszukiwaniu „tasty stories” – smakowitych, pełnych prawdziwych emocji opowieści o lokalnej kuchni, o produktach, które trafiają na stoły hotelowych restauracji, oraz o ludziach, dzięki którym można rozsmakować się w jedzeniu. Zebrane i opowiedziane za pomocą filmu historie, stają się inspiracją do organizowanych przez Hotel Spa Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju i Wzgórzach Dylewskich specjalnych, jesiennych weekendów z kolacjami dla swoich gości.

Bohaterami Dr Irena Eris Tasty Stories są lokalni rolnicy, hodowcy, lokalni pasjonaci  i wytwórcy dostarczający swoje produkty do hotelowych restauracji oraz pracownicy i szefowie kuchni Hoteli SPA, których życie na co dzień związane jest z kulinariami i regionem. A jesienne Weekendy ze smakiem są okazją do spotkania się z nimi osobiście.

Zwieńczeniem weekendów są ekskluzywne kolacje, które przygotowują szefowie kuchni Hoteli Spa Dr Irena Eris wraz z zaproszonymi przez nich do współpracy kolegami i koleżankami po fachu. Wspólnie tworzą dania, wykorzystując lokalne i sezonowe produkty. Inspirują się głównie historiami bohaterów Dr Irena Eris Tasty Stories. O winach dobranych do tego degustacyjnego menu opowiada sommelier.

Tym razem do aranżacji miejsca na kolację wykorzystano transparentne krzesła Vanity z oferty Rent Design, dostawione do pięknie nakrytych i udekorowanych stołów. Strefy chillout zaaranżowano czarnymi, eleganckimi leżakami Loki, fotelami Neo i stolikami Bosco. Do dekoracji użyto także minimalistycznych stolików Stend T. Nowoczesne meble w połączeniu z niezwykłym widokiem na Beskidy zrobiły na gościach wydarzenia spektakularne wrażenie.

– Nasza współpraca z Hotelami SPA Dr Irena Eris trwa już ponad cztery lata. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość wspierać organizację tak niebanalnych projektów. Ich unikalny charakter, szczególna atmosfera i niezwykła oprawa sprawiają, że za każdym razem pozostają one w naszej pamięci na bardzo długo – podsumowuje Agnieszka Lewtak, new business & brand manager w Rent Design.

01 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.