Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

i-D Poland Launch Party by H&M z endorfina events

Agencja endorfina events na zlecenie H&M – wyłącznego partnera imprezy, zaplanowała i zrealizowała launch party polskiej edycji magazynu i-D. Event odbył się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.
 

Hasłem przewodnim imprezy było Fluo Yourself, w myśl którego przygotowano zaproszenia oraz całość scenografii. Gwiazdami wieczoru byli: francuski kolektyw DJ-ski Cassius oraz pochodząca ze Szwecji wokalista Gnucci.
Na imprezie pojawili się przedstawiciele branży modowej (m.in. Paprocki&Brzozowski, Dawid Woliński i Robert Kupisz), showbusinessu (m.in. Kuba Wojewódzki, Rafał Brynda i Michał Piróg)) oraz blogerzy ( m.in. Julia Kuczyńska).Pula zaproszeń trafiła także do osób, które wzięły udział w akcji zorganizowanej przez i-D na fanpage’u magazynu i przesłały najbardziej kreatywne zdjęcia z zasłoniętym okiem – znakiem rozpoznawczym okładek magazynu. Łącznie na evencie pojawiło się ok. 1500 osób.Agencja endorfina events odpowiadała za kreację i produkcję całości wydarzenia. Premierowy event odbył się 26 kwietnia.

 

29 kwi 2014
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.