Zakładki jasne 2

MP Power Awards

Szymon Kobusiński: Zawsze muszę mieć chwilę...

Tradycyjnie laureatów plebiscytu MP Power 12 i konkursu Kreatywny Roku...

MP Power Night 2018 – siódmy finał MP Power...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2018 i konkursu...

MP Power Awards® 2018 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® i konkursu towarzyszącego...
 
A A
Media o nas

tur-info.pl: Pierwszy study tour meeting plannerów w Ostródzie

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie w ubiegły weekend miał przyjemność gościć kilkudziesięcioosobową grupę meeting plannerów.

 

Spotkanie zostało zorganizowane przez MeetingPlanner.pl i było przeznaczone dla organizatorów eventów, wyjazdów firmowych i konferencji z korporacji i agencji eventowych. Wśród obecnych byli reprezentanci m.in.: Boehringer Ingelheim, Entertainment Group, Mary Kay Cosmetics, Mazurkas Travel, Nobel Concierge, Renault Polska, TVP SA. Z drugiej strony wystąpili hotelarze i usługodawcy reprezentujący obiekty i firmy z Warmii i Mazur.

 

Głównym punktem programu wyjazdu była sesja prezentacyjna przeprowadzona w formule Fast Date, która pozwoliła na przedstawienie obiektów i usług regionu w ciekawy i dynamiczny sposób. Goście mieli także okazję uczestniczyć w wieczornej imprezie integracyjnej, odbywającej się pod hasłem "Cztery Strony Świata". Zabawa przebiegała w klimatach kojarzących się z Wyspami Hawajskimi, Las Vegas, Dzikim Zachodem i starożytnym Egiptem. Drugi dzień wyjazdu wypełniły zajęcia outdoorowe zorganizowane przez współpracującą ze hotelem firmę Bartbo. Można było skorzystać m.in. z przejażdżki segway’ami, quadami, samochodami terenowymi, poduszkowcem czy amfibią. Była to doskonała okazja do przetestowania możliwości profesjonalnego sprzętu i atrakcji oferowanych przez lokalne firmy.

 

Region Warmii i Mazur oferuje wiele możliwości spędzania czasu i różnorodne rodzaje aktywności, związane zarówno z walorami naturalnymi, jak obecną i rozwijającą się infrastrukturą hotelową i rekreacyjną. Ze względu na te atrakcje i dogodne położenie komunikacyjne jest to miejsce zdecydowanie godne uwagi pod względem eventowym. Study tour odbywający się w Ostródzie, to pierwsze spotkanie tego typu organizowane poza Warszawą. MeetingPlanner.pl planuje kontynuować ten cykl wyjazdów studyjnych w różnych regionach Polski.

 

05 kwi 2011
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 

Pliki do pobrania

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.