Zakładki jasne 2

MP Power Awards

Szymon Kobusiński: Zawsze muszę mieć chwilę...

Tradycyjnie laureatów plebiscytu MP Power 12 i konkursu Kreatywny Roku...

MP Power Night 2018 – siódmy finał MP Power...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2018 i konkursu...

MP Power Awards® 2018 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® i konkursu towarzyszącego...
 
A A
Media o nas

PRportal: MP Inspired: Branża spotkań wybrała najciekawsze informacje roku 2010

Znamy już laureatów Konkursu MP Inspired - przygotowanego z myślą o wszystkich uczestnikach branży spotkań. Kluczowym kryteriami wyboru najlepszych informacji prasowych 2010 r. były użyteczność, a także innowacyjność i kreatywność opisywanych usług bądź wydarzeń.

 

- Celem konkursu MP Inspired, było zaktywizowanie uczestników i całej branży spotkań do wykorzystywania narzędzi PR w celu nagłaśniania rozwiązań wartych uwagi. Portal MeetingPlanner.pl chce stać się tym samym platformą ciekawych i inspirujących pomysłów, mogących mieć pozytywny wpływ na rozwój branży. Sama informacja nie wystarczy, żeby skutecznie dotrzeć do grupy odbiorców. Należy ją ubrać w odpowiednią formę, co nie jest, jak się okazuje, oczywiste. Taki aspekt edukacyjny chcieliśmy również spełnić. Zależało nam na zaktywizowaniu nie tylko dużych i znanych firm, ale również podmiotów mniejszych, które oferują nierzadko bardzo ciekawe rozwiązania - mówi Piotr Cieślak, Dyrektor Zarządzający portalu MeetingPlanner.pl.

 

Portal MeetingPlanner.pl przyznał 3 Nagrody Główne w postaci Pakietu e-PR dla Zwycięzców w następujących kategoriach konkursowych: Obiekt, Usługa, Artysta.

 

Laureaci zostali wyłonieni na podstawie głosowania, w którym udział wzięli meeting plannerzy oraz rekomendacji dokonanych przez Radę Programową - ciała doradczego Portalu, złożonego z przedstawicieli branży MICE.

 

6 Nominowanym uczestnikom, Portal MeetingPlanner.pl przyznał nagrody w postaci rabatu na Pakiet e-PR, w wysokości 40%, z możliwością wykorzystania w ciągu roku.

 

W konkursie przewidziano również Nagrody Specjalne dla Głosujących meeting planerów - 3 Vouchery na wiosenne pobyty weekendowe w prestiżowych hotelach czterogwiazdkowych: Park Hotel Vienna w Bielsko-Białej oraz w Hotelu Scandic Gdańsk w Gdańsku.

 

Lista Zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

* kat. OBIEKT: Kopalnia Soli „Wieliczka” za informację „Rock’n’Salt - podziemna gra terenowa”. Uzasadnienie Jury: „Unikalny sposób wykorzystania innego środowiska do organizacji eventów” - Stanisław Buczyński, Prezes Lidex.
* kat. USŁUGA: Eventroom za informację „Lampy podłączane do prądu odchodzą do lamusa”. Uzasadnienie Jury: „Za nieporównywalną z konkurencją innowacyjność” – Wojciech Starostecki, COGITO Sztuka i Media, Właściciel.
* kat. ARTYSTA: d3art.pl/Kamil Dziliński za informację „System d3art - nowatorskie podejście w kontaktach artysta – agencja”. Uzasadnienie Jury: „Bardzo ułatwia wybór i decyzję organizatorów eventów. Już nie kupimy „kota w worku” - Ewa Woch, Wiceprezes Targi Kraków.

 

Lista Nominacji – najwyżej ocenionych informacji w wyniku głosowania:

* kat. OBIEKT: Nowe trendy w hotelarstwie: Hotel Bryza prekursorem holistycznego podejścia do komfortu pobytu swoich Gości
* kat. OBIEKT: Zielony Courtyard by Marriott Warsaw Airport
* kat. USŁUGA: Gran Turismo Polonia 2010
* kat. USŁUGA: 12metrów PROMO TRUCK- nowość na polskiej scenie eventowej!
* kat. ARTYSTA: Dawno temu, kiedy Słońce było bogiem, powstała Samba …
* kat. ARTYSTA: Miniony 2010 rok – niezwykle pracowity dla grupy ETC

 

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Zwycięzcom oraz medali Nominowanym nastąpi podczas majowego spotkania MP Fast Date.

 

Głównym elementem Pakietu e-PR jest usługa pod nazwą Wirtualne Biuro Prasowe, umożliwiająca umieszczenie informacji prasowych na specjalnej stronie www, będącej częścią portalu MeetingPlanner.pl oraz wysyłka materiałów prasowych do wyselekcjonowanej listy dziennikarzy.

27 kwi 2011
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 

Pliki do pobrania

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.