Zakładki jasne 2

MP Power Awards

MP Power Night 2018 – siódmy finał MP Power...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2018 i konkursu...

MP Power Awards® 2018 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® i konkursu towarzyszącego...

Partner gali MP Power Awards®: LIDEX

Lidex oferuje Klientom absolutnie unikalną na polskim rynku obsługę: nie...
 
A A
Media o nas

luxspa.eu: Hotel Willa Port Conference Resort & Spa doceniony przez meeting plannerów

W zeszłym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu Meeting Planner Recommended oraz wręczenie statuetek i dyplomów zwycięskim hotelom. Ostródzki hotel Willa Port Conference Resort & SPA **** należący do Condohotels Group zajął drugiej miejsce.

 

Meeting plannerzy w ramach rankingu zorganizowanego przez branżowy portal Meeting Planner oceniali hotele biorące udział w plebiscycie pod kątem jakości współpracy z klientami, stosunku ceny do jakości, standardu obiektu, oferowanego wyżywienia i jakości obsługi świadczonej przez pracowników hotelu. Badanie trwało od października 2010 do listopada 2011. Na podstawie rankingu została wyłoniona lista 10 obiektów najlepiej spełniających oczekiwania osób odpowiedzialnych za organizację spotkań i konferencji. Hotel Willa Port Conference Resort & SPA zajął drugie miejsce i otrzymał Status MP Recommended 2011.

 

„Meeting plannerzy to dla każdego hotelu jedna z najważniejszych grup klientów, dlatego też czujemy się szczególnie wyróżnieni z powodu przyznanej nam przez nich pozytywnej oceny. – komentuje Kamila Górecka-Kriwel PR Manager Condohotels Group – „Nasze wysiłki i zaangażowanie zostały docenione i jest to dla nasz wyjątkowy powód do dumy zwłaszcza, że hotel Willa Port działa dopiero od kwietnia tego roku.” – dodaje Górecka-Kirwiel.

 

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** leży tuż nad brzegiem jeziora Drwęckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru spacerowego i wyciągu dla narciarzy wodnych, nowo wybudowanego kompleksu sportowego z kortami tenisowymi oraz plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Znajduje się w nim 113 obszernych pokoi i apartamentów zlokalizowanych w budynku głównym oraz pobliskim apartamentowcu. Przestrzenne (28-45mkw), klimatyzowane pokoje i apartamenty posiadają obszerne tarasy, LCD TV, nieodpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibary, sejfy. Ponadto w niektórych apartamentach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Restauracja Aqua Marina, dysponująca letnim tarasem, poleca szeroki wybór dań, stanowiących połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną. Bogaty bufet śniadaniowy przygotowywany jest codziennie w restauracji śniadaniowej Latte. Na kieliszek dobrego wina lub drinka można wpaść do Szot Baru. Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Sala jest wyposażona w klimatyzację i najnowocześniejsze technologie AV. W Business Room o powierzchni 65 m2 można zorganizować spotkanie dla 40 osób. W hotelowym SPA nasi goście skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd, wanien jacuzzi, sauny i łaźni rhassoul. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi.
 

12 gru 2011
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 

Pliki do pobrania

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.