Zakładki jasne 2

MP Power Awards

MP Power Night 2018 – siódmy finał MP Power...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2018 i konkursu...

MP Power Awards® 2018 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® i konkursu towarzyszącego...

Partner gali MP Power Awards®: LIDEX

Lidex oferuje Klientom absolutnie unikalną na polskim rynku obsługę: nie...
 
A A
Media o nas

hotelinfo24.pl: Hotel Willa Port Conference Resort and Spa w czołówce obiektów w plebiscycie Meeting Planner Recommended

Hotel Willa Port Conference Resort and Spa w czołówce obiektów w plebiscycie Meeting Planner Recommended

 

W ostatnim tygodniu listopada poinformowano o wynikach plebiscytu portalu Meeting Planner, w którym wysokie drugie miejsce zajął ostródzki pięciogwiazdkowy hotel Willa Port Conference Resort & SPA należący do Condohotels Group - informuje strona Luxspa.eu

 

Organizatorzy konferencji oceniając startujące w konkursie hotele brali pod uwagę miedzy innymi: jakość współpracy z klientami, stosunek ceny do jakości, standard hoteli, oferowane wyżywienie i jakość obsługi.

 

W efekcie postępowania konkursowego organizatorzy konferencji wyłonili listę 10 obiektów odpowiadającą stawianym przez nich wymaganiom. Badanie trwało od października 2010 do listopada 2011. Hotel Willa Port Conference Resort & SPA za zajęcie drugiego miejsca otrzymał status MP Recommended 2011.

 

- Meeting plannerzy to dla każdego hotelu jedna z najważniejszych grup klientów, dlatego też czujemy się szczególnie wyróżnieni z powodu przyznanej nam przez nich pozytywnej oceny - komentuje Kamila Górecka-Kriwel PR Manager Condohotels Group - Nasze wysiłki i zaangażowanie zostały docenione i jest to dla nasz wyjątkowy powód do dumy zwłaszcza, że hotel Willa Port działa dopiero od kwietnia tego roku. - dodaje Górecka-Kirwiel.

22 gru 2011
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.