Zakładki jasne 2

MP Power Awards

MP Power Night 2018 – siódmy finał MP Power...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2018 i konkursu...

MP Power Awards® 2018 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® i konkursu towarzyszącego...

Partner gali MP Power Awards®: LIDEX

Lidex oferuje Klientom absolutnie unikalną na polskim rynku obsługę: nie...
 
A A
Media o nas

twoja-firma.pl: MeetingPlanner.pl uruchomił Giełdę Ofert

Portal MeetingPlanner.pl uruchomij narzędzie do sprzedaży i zakupu on-line krótkoterminowych ofert grupowych pobytów hotelowych dla grup powyżej 10 osób oraz pakietów konferencyjnych, bankietowych i piknikowych, w obiektach eventowych i konferencyjnych w Polsce.

 

Usługa ta powstała z myślą o planistach spotkań i menadżerach hoteli oraz innych obiektów konferencyjno - eventowych. Unikalność tego narzędzia polega na tym, że dotyczy ono sprzedaży konkretnych i tylko grupowych miejsc w obiektach konferencyjno-eventowych.

 

Celem przyświecającym twórcom tego narzędzia była korzyść zarówno dla planistów spotkań jak i dla obiektów.

 

Giełda Ofert ma za zadanie dostarczenie organizatorom wydarzeń szybkiej informacji na temat dostępnych ofert w obiektach. Zaoszczędzi planistom czasu potrzebnego do porównywania różnych ofert i sprawdzenia ich dostępności.

 

Małgorzata Wrona, sales & marketing direktor, QUADRIFOGLIO Event Marketing: - Z mojego punktu widzenia jest to bardzo użyteczne narzędzie. Wielu Klientów dysponuje skromnymi budżetami i jest to jedyna szansa, aby mogli skorzystać z obiektu o podwyższonym standardzie. Pozytywnie zaskoczył mnie przyjazny dla użytkownika interfejs. Narzędzie jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Przygotowując kolejne projekty dla moich Klientów na pewno zacznę od przejrzenia propozycji obiektów na Giełdzie Ofert.

 

Dla obiektów konferencyjno-eventowych to nowy kanał sprzedaży. Umożliwi hotelom optymalne wykorzystanie oferowanych miejsc konferencyjno-eventowych, biorąc pod uwagę naturalną sezonowość i zmieniającą się dostępność obiektu.

 

Katarzyna Kwiatkowska, Siedlisko Morena: - GO daje możliwość wystawienia na sprzedaż gotowej oferty (pakietu), z którego zrezygnował klient np. na kilkanaście dni przed jego realizacją. W tak krótkim czasie można wprawdzie liczyć na to, iż znajdziemy klienta, który będzie zainteresowany podobnym terminem, podobną liczbą pokoi oraz podobnymi atrakcjami dodatkowymi, jednak o wiele łatwiej i prościej jest wystawić taki gotowy, obrobiony wcześniej produkt do sprzedaż w całości, jako jedną gotową już usługę, z jasno określoną kwotą końcową. Dla nas, usługodawcy jest to kolejna droga do pozyskania nowych klientów, oraz sprzedaży produktu, który za każdym razem jest inny i niepowtarzalny, składający się często nie tylko z usług, które oferuje sam Hotel, lecz także z usług podwykonawców, dla odbiorcy natomiast możliwość uzyskania natychmiast gotowej oferty zawierającej wszystkie interesujące go rzeczy z jasno określoną ceną za całą usługę.
 

27 sty 2012
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.