Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

FREELANCE GRAPHIC DESIGNER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 kwi 2017 - brak
Agencja Rival Group poszukuje freelance graphic designera od zaraz. Szukamy utalentowanej i pomysłowej osoby do pracy w trybie zdalnym. Do Twoich zadań będzie należało projektowanie materiałów graficznych na potrzeby realizacji projektów eventowych w Polsce i za granicą.
 

EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 kwi 2017 - brak
Agencja Rival Group poszukuje event managera od zaraz. Szukamy osób do działu produkcji. Do Twoich zadań będzie należała realizacja i produkcja projektów eventowych w Polsce, przy współpracy z działem kreacji.
 

PROJECT MANAGER / EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 kwi 2017 - brak
endorfina events - Agencja Eventowa Roku wg badania satysfakcji klientów oraz raportu Media i Marketing Polska. Więcej: www.endorfina.eu
 

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 kwi 2017 - brak
Agencja eventowa ITBC Events poszukuje kandydatów na stanowisko: NEW BUSINESS MANAGER
 

INCENTIVE TRAVEL MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 24 kwi 2017 - brak
MOTIVOSCOPE US: Znamy się na marketingu bezpośrednim i organizacji wyjazdów B2B. Pracujemy dla liderów kilku branży m. in. technologicznej, motoryzacyjnej i chemicznej, planując i uczestnicząc w ich wyjazdach motywacyjnych. Z wdzięcznością podejmujemy się nowych wyzwań, podróżując w cztery strony świata. Stworzyliśmy unikalną kulturę pracy – każdego roku Motivoscope wspólnie wyrusza w świat, za to na co dzień pracujemy w myśl zasady synergii i wspólnego celu. Odnosimy sukcesy, rośniemy w siłę i w naturalny sposób powiększamy Zespół.
 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY AKTYWNEJ: MICE/CORPO/LEISURE

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 24 kwi 2017 - brak
Jesteśmy częścią Grupy Arche, która powstała jako firma deweloperska świadcząca profesjonalne usługi deweloperskie, realizując wiele ciekawych projektów i inwestycji. W skład grupy wchodzi osiem inwestycji hotelowych: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa, Hotel Tobaco w Łodzi, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotel Arche w Siedlcach, Apartamenty hotelowe w Konstancinie-Jeziornie i Piasecznie. Poza działalnością deweloperską i hotelową, Grupa Arche zarządza również siecią barów Zaścianek oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach.
 

EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 12 kwi 2017 - brak
Idea Productions Poland w związku z rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku Event Manager.
 

PRACOWNICY DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ I DZIAŁU INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 07 kwi 2017 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje pracowników do Działu Turystyki Przyjazdowej i Działu Incentive
 

EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 kwi 2017 - brak
INTERNATIONAL EVENT to agencja eventowa oferująca kompleksową obsługą wydarzeń firmowych na terenie całego kraju. Od 10 lat realizujemy projekty dla firm z całej Polski, zarówno tych mniejszych jak i największych rynkowych rekinów.
 

JUNIOR EVENT MANAGER / JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 02 kwi 2017 - brak
MPLUSM to kreatywność, doświadczenie i innowacyjność. Od ponad 16 lat realizujemy projekty event marketingowe. Naszym celem jest tworzenie najlepszych wydarzeń, wymagających nie tylko kreatywnych pomysłów i najwyższej jakości realizacji, ale także zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych. Nasze eventy realizujemy z udziałem najlepszych w swojej klasie specjalistów od event marketingu, techników, strategów oraz producentów z wieloletnim doświadczeniem. Przemierzyliśmy całą Polskę realizując tak oryginalne eventy, jak „BMW Sauber F1 Pit Lane Park” z branży motoryzacyjnej czy „Apart Diamentowa Noc Luksusu” z branży fashion . Jako pierwsi zastosowaliśmy w eventach technologię 3D, podczas eventu „Paprocki & Brzozowski LOreal INOA 3D”, byliśmy prekursorami technologii AR (rozszerzona rzeczywistość) podczas premiery motoryzacyjnej dla marki Infiniti oraz technologii Freez Motions wykorzystanej podczas imprezy "JUMP American Eagle Outfitters".
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.