Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI KONFERENCJI I KONGRESÓW

Miasto Katowice
Czas trwania rekrutacji: 30 paź 2019 - 30 lis 2019
Firma Business Service Galop działa na rynku konferencyjnym od ponad 25 lat. Rocznie organizujemy blisko 30 konferencji i kongresów na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń dla stowarzyszeń i towarzystw medycznych. Równocześnie obsługujemy największe wydarzenia w Polsce w zakresie elektronicznej rejestracji i obsługi recepcji uczestników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. organizacji konferencji i kongresów
 

PRACOWNICY DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ I INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 06 sie 2019 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje Pracowników Działu Turystyki Przyjazdowej i Incentive. W związku w rozwojem działu szukamy energicznych osób z biegłą znajomością francuskiego do obsługi klientów zagranicznych oraz projektów eventowych w Polsce.
 

OFFICE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 01 sie 2019 - brak
VENITI Sp. z o.o. to agencja marketingu zintegrowanego, zajmująca się tworzeniem strategii marketingowych i złożonych programów lojalnościowych. Realizujemy wyjazdy zagraniczne i eventy krajowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych-kompleksowo obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty marketingowe. Działamy zarówno w obszarze kreacji, jak i produkcji.
 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EVENTÓW

Miasto Kraków
Czas trwania rekrutacji: 24 lip 2019 - brak
EVENTIVO - Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z branży eventowej. Nasz zespół to eksperci od planowania eventów firmowych, miłośnicy motoryzacji i pasjonaci podróżowania, co przy solidnej dawce zdolności organizacyjnych tworzy idealną całość. Dołącz do naszego zespołu! www.eventivo.pl
 

OFFICE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 lip 2019 - brak
Rival Group to ludzie, przed którymi świat eventów nie ma tajemnic. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji eventowych w Polsce. Od 1998 roku działamy we wszystkich obszarach branży MICE, realizując projekty na terenie całej Polski i świata.
 

KOORDYNATOR DS. ORGANIZACJI KONGRESÓW I KONFERENCJI

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lip 2019 - brak
NU Horizons to agencja działająca w branży MICE, która od 2006 roku wykonała 2500 realizacji. Ponad 25 tysięcy uczestników odwiedziło z agencją 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów.
 

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lip 2019 - brak
Eventroom Filip Hamerla
 

PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lip 2019 - brak
NU Horizons – Dzięki pasji i doświadczeniu działamy w branży MICE już od 2006 roku. W tym czasie osiągnęliśmy wynik 2500 realizacji. 25 000 osób odwiedziło z nami 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów. Cały czas mamy ochotę na więcej dlatego szukamy doświadczonego i wszechstronnego Project Managera.
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Wrocław
Czas trwania rekrutacji: 03 lip 2019 - brak
PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Naszymi trzema podstawowymi wartościami są: doświadczenie, jakość, detal. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 wydarzeń. Naszym konikiem są duże produkcje, gdzie możemy przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Nadrzędnymi celami agencji są gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcemy zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej nam swoje wydarzenie.
 

EVENT MANAGER

Miasto Łódź
Czas trwania rekrutacji: 24 czer 2019 - brak
Agencja 8 Dzień tygodnia, Łódź
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.