Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

GRAPHIC DESIGNER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 11 sty 2018 - brak
Szukamy utalentowanej i pomysłowej osoby do pracy. Do Twoich zadań będzie należało projektowanie materiałów graficznych na potrzeby realizacji projektów eventowych w Polsce i za granicą.
 

MENEDŻER DS. REALIZACJI WYDARZEŃ

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 09 sty 2018 - brak
Digital Knowledge Village (http://knowledgevillage.pl/) - centrum nowych technologii z infrastrukturą eventową, działające od ponad roku, specjalizujące się w budowaniu ekosystemu dla branży digital marketing & learning.
 

EVENT MENAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 09 sty 2018 - brak
Multikino Media sp. z o.o. jest częścią Grupy Multikino należącej do Vue Entertainment Ltd. - lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie. Oferta Multikino Media obejmuje działalność brokerską w zakresie sprzedaży reklamy kinowej, sponsoringu i akcji specjalnych, sprzedaży korporacyjnej w zakresie organizacji konferencji w kinach oraz sprzedaży kuponów.
 

INCENTIVE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 08 sty 2018 - brak
Jeżeli chcesz być w pracy szczęśliwa/y, spotkajmy się i porozmawiajmy... VICTORIA TRAVEL & EVENTS od 15 lat organizuje podróże - małe i duże. Każdy z naszego zespołu zajmuje się tym, co kocha najbardziej. Dlatego dział Incentive zajmuje się realizacją celów naszych klientów poprzez Incentive, natomiast dział wyjazdów indywidualnych realizuje wyjazdy Prezesów, jak też pozostałych pracowników.
 

SENIOR PROJECT MANAGER / DZIAŁ INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 03 sty 2018 - brak
Jeżeli znasz markę Haxel i szukasz dużych wyzwań przy projektach incentive travel, teraz masz szansę dołączyć do naszego Zespołu. Otwieramy rekrutację na stanowisku Senior Project Managera.
 

EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 11 gru 2017 - brak
Poszukiwany Event Manager od zaraz! Szukamy energicznych i ambitnych osób do działu produkcji. Do Twoich zadań będzie należała realizacja i produkcja projektów eventowych w Polsce, przy współpracy z działem kreacji.
 

SPECJALISTA DS. PRODUKTU MICE

Miasto Kraków
Czas trwania rekrutacji: 03 gru 2017 - brak
JAN-POL DMC Poland - organizator turystyki MICE w segmencie obsługi klientów zagranicznych w Polsce zatrudni: Specjalistę ds. produktu MICE
 

SALES MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 25 lis 2017 - brak
Zapraszamy do zespołu Mega Event Nasza główna działalność dotyczy obszarów: organizacji eventów, atrakcji eventowych i organizacji wyjazdów motywacyjnych. www.mega-event.pl
 

PRACOWNIK DZIAŁU INCENTIVE TRAVEL

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 22 lis 2017 - brak
ICP GROUP SA, lider marketingu angażującego w Polsce, szuka nowej osoby do działu Incentive Travel. Jeżeli wiesz, czym są wyjazdy motywacyjne, w wolnych chwilach lubisz podróżować palcem po mapie i jesteś ciekawy świata, nie obawiasz się współpracy z klientem korporacyjnym, chcesz się uczyć i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe – dołącz do naszego Teamu!
 

EVENT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 19 lis 2017 - brak
Gremi Media S.A. jedna z czołowych firm medialnych w Polsce, rozwija zespół zajmujący się organizacją eventów i poszukuje kreatywnych osób na stanowisko: Event Manager
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.