Oferty pracy

STAŻYSTA W DZIALE INCENTIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 27 mar 2017 - brak

UNITED TARGET Od 2007 roku wykorzystujemy nasze doświadczenia, kreatywność oraz podróżniczy entuzjazm do realizacji wspólnych projektów pod szyldem United Target. Łączymy nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenia w zakresie obsługi klienta i zarządzania sprzedażą z zamiłowaniem do podróży. Dzięki temu udaje nam się wyzwalać naszą pasję do działań, w których przygoda krzyżuje się przedsiębiorczością. Nasze wysiłki zaowocowały gronem stałych partnerów biznesowych, którzy doceniają nasz entuzjazm i zaangażowanie podczas planowania, przygotowania i wykonania kolejnych zleceń. Dzięki takiemu podejściu naszych partnerów mamy zapewniony komfort pracy, którego wynikiem jest powodzenie realizacji projektów. www.unitedtarget.pl www.unitedtargetdmc.com

Opis stanowiska

Zadania stażysty:
- współpraca z project managerami działu incentive
- udział w przygotowaniu koncepcji wyjazdów incentive
- tworzenie ofert wyjazdów
- przygotowanie materiałów dla klientów
- kontakt z zagranicznymi kontrahentami w sprawach organizacyjnych

Niezbędne cechy i umiejętności:
- poczucie humoru i dystans do otaczającego świata
- entuzjazm do nauki
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków dużym atutem)
- zdolności interdyscyplinarne
- znajomość pakietu Office (w szczególności PowerPoint, Excel)
- umiejętność sprawnego pozyskiwania informacji w Internecie
- zainteresowanie podróżami
- zdolności interpersonalne

Dodatkowe atuty:
- doświadczenia podróżnicze
- zainteresowanie otaczającym światem
- umiejętność celnego formułowania opisów i haseł
- umiejętność logicznego myślenia
- doświadczenie wyniesione z działań w ramach organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i zrzeszeń.

Co oferujemy:
- płatny 3-miesięczny staż (kwiecień - czerwiec 2017)
- możliwość zatrudnienia na stałe
- uczestnictwo w licznych ciekawych projektach międzynarodowych
- możliwość rozwijania pasji podróżniczych

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@unitedtarget.pl
lub kontakt telefoniczny: Lidia Czurlok 695604456