Oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU INCENTIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 29 mar 2017 - brak

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingowo - eventową oraz badawczą. Na dorobek marki IME GROUP składa się kilkunastoletnie doświadczenie kilku spółek, ekspertów w dziedzinie marketingu, eventów i badań rynkowych

Opis stanowiska

Do naszego, ciągle rosnącego w siłę, działu Incentive - poszukujemy osoby, która samodzielnie poprowadzi projekty wyjazdowe. Chcesz pracować robiąc to co sprawia Ci przyjemność? Zapraszamy do nas.

Wymagania
- minimum 2 lata doświadczenia incentive w realizacji projektów wyjazdowych
- pozytywne nastawienie
- gotowość zdobywania świata
- umiejętność sprzedaży swojego pomysłu

Oferujemy
Zatrudnienie w świetniej atmosferze, na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie podstawowe plus premia od wszystkich projektów. Pakiet medyczny. Pakiet fitness.