Oferty pracy

ASYSTENT PRODUKCJI EVENTOWEJ

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 02 kwi 2017 - brak

Dział eventów ICP Group poszukuje Asystenta Produkcji Eventowej! Jeśli już wiesz, czym jest event, ale jeszcze nie wiesz, z czym to się je, dołącz do naszego zespołu, aby w praktyce nauczyć się, jak powstają projekty eventowe!

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie wsparcie działu w codziennej pracy produkcyjnej.

Czego oczekujemy?

  • Otwartości i komunikatywności;
  • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu;
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office;
  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego (bez tego ani rusz! 😁);
  • Inicjatywy, zaangażowania i chęci dalszego rozwoju w obszarze produkcji eventów;
  • Gotowości do pracy minimum 4 dni w tygodniu.

Praca do podjęcia od zaraz.
Aplikacje przyjmujemy pod adresem: , w tytule prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)."