Oferty pracy

EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 04 kwi 2017 - brak

INTERNATIONAL EVENT to agencja eventowa oferująca kompleksową obsługą wydarzeń firmowych na terenie całego kraju. Od 10 lat realizujemy projekty dla firm z całej Polski, zarówno tych mniejszych jak i największych rynkowych rekinów.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś:

  • Pełen chęci i zaangażowania Niestraszna jest Ci praca pod presją czasu
  • Jesteś osobą otwartą, przyjazną, komunikatywną Lubisz nawiązywać relacje z ludźmi
  • Język angielski znasz nie tylko w teorii, ale potrafisz go swobodnie używać na co dzień
  • Masz doświadczenie w organizacji eventów
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • MS Office nie ma dla Ciebie tajemnic (podstawowa znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem)
  • Potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem

Wymagania

Jeśli na większość odpowiedziałeś TAK, będziemy mogli powierzyć CI następujące zadania:

  • Samodzielne przygotowywanie i realizowanie eventów
  • Czynny udział w realizacjach eventowych
  • Współpraca z partnerami i podwykonawcami firmy
  • Stały kontakt z klientami agencji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżąca analiza rynku eventowego

Oferujemy

W zamian za sumienne wykonywanie powierzonych zadań oferujemy:

  • Wynagrodzenie (podstawa + prowizja) dostosowane do Twojego doświadczenia i zaangażowania
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Szansę rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
  • Udział w prestiżowych projektach realizowanych na rzecz klientów agencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres: