Oferty pracy

PRACOWNICY DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ I DZIAŁU INCENTIVE

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 07 kwi 2017 - brak

Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje pracowników do Działu Turystyki Przyjazdowej i Działu Incentive

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

•opracowywanie programów i kosztorysów imprez turystycznych
•koordynacja działań związanych z realizacją imprezy, począwszy od przygotowania oferty po realizację umowy i jej rozliczenie
•pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi
•negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami i poddostawcami

Wymagania:
•biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego (warunek konieczny)
•znajomość innych języków mile widziana
•wykształcenie wyższe
•doświadczenie w branży turystycznej mile widziane
•umiejętność zarządzania relacjami z klientem
•kreatywność
•dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
•znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•pracę w młodym, dynamicznym zespole
•wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od sukcesów sprzedaży
Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy składać drogą mailową na adres