Oferty pracy

SPECJALISTA DS. PRODUKTU MICE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Miasto: Kraków
Czas trwania rekrutacji: 06 maj 2017 - brak

Jesteśmy organizatorem turystyki MICE, obsługujemy klientów zagranicznych w Polsce, istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Więcej informacji o naszej firmie: http://dmc.janpol.com/ Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. produktu MICE z językiem angielskim Praca w naszej firmie to przede wszystkim: -stabilne zatrudnienie (etat, umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na jasnych -warunkach -przyjazna atmosfera oraz młody, energiczny zespół -ciekawa i ambitna praca pełna wyzwań -stałe poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia -możliwość poznawania atrakcji turystycznych w Polsce -bonusy motywacyjne -eventy integracyjne -możliwość wyjazdów zagranicznych i uczestnictwa w imprezach targowych -codzienny kontakt z językami obcymi -koordynowanie projektów od początku do końca, widzisz efekty swojej pracy

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która:

-biegle zna język angielski

- jest samodzielna w działaniu

-dobrze organizuje swoją pracę

-jest kreatywna i pomysłowa

-potrafi obsługiwać komputer (Word i Excel)

Mile widziane będzie:

-znajomość innych języków
-prawo jazdy kategorii B

-doświadczenie w branży turystyki  MICE

Praca polegać będzie na:

-tworzeniu nowych projektów z zakresu turystyki incentive oraz konferencyjnej
-sporządzaniu oraz wysyłaniu ofert do kontrahentów (B2B)

-kontakcie z podwykonawcami i negocjacji cen

-reprezentowaniu firmy na targach i spotkaniach handlowych za granicą

-przygotowywaniu kalkulacji i rozliczaniu imprez
-utrzymywaniu kontaktu ze stałymi kontrahentami i oraz aktywnemu pozyskiwaniu nowych

Aplikacje (list motywacyjny oraz CV) zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych (Ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz 883) w temacie wpisując: Specjalista ds. produktu MICE z językiem angielskim, prosimy kierować jedynie drogą elektroniczną do dnia 22.05.2017 r. na adres mailowy: