Oferty pracy

KIEROWCA - TECHNIK

Miasto: Warszawa (biuro) / teren całej Polski (eventy, wydarzenia, imprezy)
Czas trwania rekrutacji: 09 maj 2017 - brak

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży audiowizualnej. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej klasy obsługi multimedialnej imprez. Nasze rozwiązania można spotkać w niezliczonej ilości imprez realizowanych na terenie całego kraju oraz coraz częściej za granicą. Obecnie do zespołu działu realizacji poszukujemy KIEROWCY - TECHNIKA

Opis stanowiska

Zadania:

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • codzienna obsługa techniczna samochodów i urządzeń samochodowych
  • prowadzenie odpowiednich zapisów i rejestrów związanych z wykonywaną pracą
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanego samochodu
  • udział w pracach technicznych związanych z obsługą wydarzeń

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
  • prawo jazdy kategorii C+E; (busy, auta ciężarowe)
  • umiejętność naprawy i konserwacji powierzonego pojazdu
  • doświadczenie min. 2-3 lata na podobnym stanowisku w transporcie
  • mile widziane SEP do 1KV
  • dyspozycyjność: gotowość do pracy w zmiennych godzinach, łącznie z weekendami
  • gotowość na poszerzanie wiedzy w kierunku technicznej obsługi imprez